2022-05-19

Політехніка підтримала Всеукраїнський челендж «ДО ПЕРЕМОГИ!»

Для підтримки бойового духа Українських Захисників Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України запустив Всеукраїнський челендж «ДО ПЕРЕМОГИ». Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» підтримали челендж.

Політехніка підтримала Всеукраїнський челендж «ДО ПЕРЕМОГИ!»

Студенти – це фундамент і надійний тил України, це підтримка Захисників України. Вони надихають на перемогу.

Дякуємо Захисникам і Захисницям України!

Підтримуємо #челенджДоПеремоги

«Здобувачі освіти прийняли активну участь. У челенджі прийняли участь більше 400 закладів освіти України з 24 областей України та міста Києва! У челенджі взяли участь щонайменш 3000 здобувачів освіти. Дякуємо всім за участь і за підтримку наших Захисників. Перемога за нами!» – зазначили у Комітеті з фізичного виховання та спорту МОН України.

Челендж підтримує і Спортивна студентська спілка України.

Раніше Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» долучився до флешмобу #співайдопомагай та записав свій кавер на пісню «Ой у лузі червона калина».

Медіа-центр