2022-05-13

#співайдопомагай: Полтавська політехніка записала кавер на пісню «Ой у лузі червона калина»

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» долучився до флешмобу #співайдопомагай та записав свій кавер на пісню «Ой у лузі червона калина», закликавши рятувати Маріуполь.

Полтавська політехніка прийняла естафету від Національного університету «Чернігівська політехніка» у флешмобі #співайдопомагай. Університет зробив свій кавер «Ой у лузі червона калина» – української пісні, яка стала символом нашої незламності у багаторічній боротьбі з ворогом:

Закликаємо підтримати петицію до ООН, Генерального секретаря ООН, а також регіональних лідерів з усього світу про евакуацію всіх цивільних, всіх поранених, тіл загиблих та всіх військовослужбовців України із заблокованого Маріуполя.

Естафету передали Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника.

Раніше роботи студентів політехніки увійшли до відео для нової пісні «Лютує» від дуету реп-виконавця Артема Лоіка та співачки Абіє.

Медіа-центр