2023-08-02

Полтавська політехніка – лідер вступної кампанії 2023!

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» завершив прийом заяв вступників для здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», впевнено тримаючи високі лідерські позиції за кількістю поданих заяв в Україні та Полтавській області.

Полтавська політехніка – лідер вступної кампанії 2023!

Упродовж усієї вступної кампанії-2023 Полтавська політехніка впевнено тримає лідерські позиції серед закладів вищої освіти Полтавської області, ставши пріоритетом №1 для сучасної цілеспрямованої, амбітної молоді!

31 липня 2023 року у Національному університеті імені Юрія Кондратюка завершився прийом заяв вступників для здобуття вищої освіти за освітньо–кваліфікаційним рівнем «бакалавр» на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту, дипломів молодшого спеціаліста та фахового молодшого бакалавра.

Варто відзначити, що цьогорічна успішна вступна кампанія стала результатом синергії командної роботи науково–педагогічного колективу в презентації широких можливостей університету, створенні комфортних умов для відвідування абітурієнтами ключових університетських локацій та відкритості університету в сучасному інформаційному просторі.

Говорячи мовою статистики, ⠀станом на 31 липня 2023 року Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

• посідає 30-те місце з понад 250 закладів вищої освіти України за кількістю поданих заяв (освітній ступінь «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти);
  • приймальна комісія отримала 5497 електронних заяв на базі повної загальної середньої освіти;
  • до приймальної комісії надійшло 709 електронних заяв на базі освітнього ступеня «молодший спеціаліст» / «фаховий молодший бакалавр»;
  • на освітні програми університету подано 1442 заяви з першим пріоритетом;
  • серед бажаючих отримати вищу освіту в Полтавській політехніці одна абітурієнтка має 200 балів з двох предметів НМТ та 4 особи мають 200 балів з одного предмету НМТ;
  • за окремими спеціальностями Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» займає лідерські позиції щодо поданих вступниками заяв. Серед найпопулярніших спеціальностей університету, що входять до ТОП-20 серед закладів вищої освіти України — Комп’ютерні науки; Менеджмент; Нафтогазова інженерія та технології; Терапія та реабілітація;
  • найбільша кількість заяв надійшла від випускників закладів загальної середньої освіти міста Полтави: Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 (89 заяв), Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 (65 заяв), Ліцей №17 «Інтелект» (63 заяви), Ліцей №13 «Успіх» (63 заяви); Ліцей №31 (63 заяви); Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 (60 заяв); Ліцей №32 «Європейський» (60 заяв); Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П. Котляревського (57 заяв); Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 (56 заяв); Ліцей №33 (55 заяв); Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 (53) заяви; Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 (50 заяв).
  • серед абітурієнтів, які подали заяви до Полтавської політехніки, мешканці 21 областей України. Найбільша кількість абітурієнтів з Харківської (337 заяв), Сумської (125 заяв), Донецької (73 заяви), Дніпропетровської (70 заяв), Чернігівської (40 заяв), Кіровоградської (35 заяв) Черкаської (35 заяв) областей.

Високі показники позитивно мотивують команду інноваційного Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» не зупинятися на досягнутому та продовжувати цілеспрямовану діяльність на спільний результат! А виявлена вступниками довіра до одного з найкращих класичних закладів вищої освіти Полтавської області та України надихає на системне нарощування величезного науково-освітнього потенціалу університету шляхом відкриття навчальних центрів, інноваційних лабораторій, високотехнологічне обладнання яких відповідає найсучаснішим європейським тенденціям!

Попереду у Полтавської політехніки не менш відповідальна пора — стартувало подання електронних заяв для вступу до магістратури на основі дипломів бакалавра, спеціаліста та магістра.

Нагадуємо, в університеті працює консультаційний пункт для абітурієнтів. Фахівці пункту допомагають вступникам створити особистий електронний кабінет, роз’яснюють порядок подання документів і особливості вступу на різні спеціальності.

Приймання заяв на бюджетну і контрактну форми навчання до магістратури триватиме до 21 серпня 2023 року.

За детальнішою інформацією звертайтеся до приймальної комісії Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою: м.Полтава. проспект Першотравневий, 24, ауд.123 Ц (Центрального корпусу), тел. (099) 057 65 17, (0532) 56-16-04.

Запрошуємо на навчання до інноваційного, молодіжного Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»!

Полтавська політехніка — пріоритет №1 для сучасної молоді!

Нагадаємо, абітурієнти обирають Полтавську політехніку: названо 7 основних переваг для вдалого вибору університету, Полтавська політехніка — соціально-відповідальний університет, який не підвищує плату за навчання.