2023-05-04

Полтавська політехніка відкриває нові можливості для працевлаштування ВПО, особам з інвалідністю, військовослужбовцям та особам з понад 15 -річним страховим стажем

Полтавська політехніка пропонує нові можливості для працевлаштування внутрішньо переміщеним особам, особам з інвалідністю, звільненим з військової служби, учасникам АТО/ООС, особам, що досягли 45 -річного віку та мають страховий стаж не менше 15 років. На базі університету розпочато набір за державний кошт до магістратури та на курси підвищення кваліфікації за найперспективнішими професійними напрямками.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» - один з кращих багатопрофільних класичних університетів нашої країни пропонує нові можливості для навчання та працевлаштування за державний кошт. Внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, звільнені з військової служби у лавах Збройних Сил України, учасники АТО/ООС незалежно від фактичного віку та особи, що досягли 45 -річного віку і мають страховий стаж не менше 15 років, можуть отримати другу вищу освіту чи підвищити кваліфікацію на профільних курсах.

На базі університету розпочато набір до магістратури за найперспективнішими спеціальностями:

• 191 «Архітектура та містобудування»;
  • 192 «Будівництво та цивільна інженерія»;
  • 193 «Геодезія та землеустрій»;
  • 144 «Теплоенергетика»;
  • 274 «Автомобільний транспорт»;
  • 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;
  • 122 «Комп’ютерні науки»;
  • 123 «Комп’ютерна інженерія»;
  •  051 «Економіка»;
  •  073 «Менеджмент»;
  • 075 «Маркетинг»;
  • 076 «Підприємництво та торгівля»;
  • 017 «Фізична культура і спорт»;

Термін навчання становить 1 рік 5 місяців.

Курси підвищення кваліфікації для вищезазначених осіб проводитимуться також за державний кошт і передбачають отримання їхніми учасниками додаткових професійних компетентностей, необхідних для кар’єрного зростання в обраному фаху.

Підвищення кваліфікації здійснюється за наступним освітніми програмами:

• Архітектура та містобудування;
  •  Архітектура будівель та споруд, дизайн архітектурного середовища;
  • Безбар’єрний простір в Україні (суспільна, освітня, економічна, громадська, цифрова, фізична безбар’єрність);
  • Основи проєктування та зведення об’єктів будівництва (Проєктування новітніх будівельних конструкцій на основі сучасних норм; Нормативні та організаційні засади будівництва);
  • Енергоощадні комп’ютерні технології та матеріали в будівництві (Сучасні будівельні матеріали; Енергоефективність будівель в Україні; Основи ВІМ – технологій в будівництві);
  • Геодезія та землеустрій;
  • Теплоенергетика;
  • Автомобільний транспорт;
  • Сучасні технології сфери електричної інженерії;
  • Сучасні інструменти та технології в галузі ІТ: оновлення та поглиблення компетенцій;
  • Сучасні тенденції в галузі ІТ: основні напрямки DevOps розробки;
  • Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Підприємництво та торгівля;
  • Туризм і рекреація;
  • Фізична культура та спорт;
  • Терапія та реабілітація.

Термін проходження курсів підвищення кваліфікації – 3 місяці.

Якщо ви належите до однієї з категорій та хочете отримати сучасну освіту європейського рівня, розвиваючись як професіонал в обраному напрямку, запрошуємо на навчання до Полтавської політехніки.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: місто Полтава, проспект Першотравневий, 24 (Центральний корпус університету), тел. +380990576517, +380508085362.

Раніше Полтавська політехніка презентувала освітні можливості для внутрішньо переміщених осіб.