2017-12-15

ПолтНТУ увійшов до світового рейтингу університетів GreenMetric

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка посів 3 місце в Україні світового рейтингу університетів UI GreenMetric Ranking of World University та увійшов у ТОР-500 університетів світу.

ПолтНТУ увійшов до світового рейтингу університетів GreenMetric

У 2017 році ПолтНТУ посів 3 сходинку серед вишів України у світовому рейтингу університетів UI GreenMetric Ranking of World University. Крім того за критерієм розташування кампуса універстету ПолтнТУ увійшов у ТОР-75 кампусів світу розташованих у центрі міста.

Світовий рейтинг найбільш «екологічно чистих» університетів світу GreenMetric враховує основні критерії, серед яких: запровадження компонентів екологічної освіти в навчальному процесі, проекти з підвищення енергоефективності, політика університетів щодо раціонального споживання та економії енергії, раціонального використання водних ресурсів, зберігання і переробки відходів, оцінка площі зелених насаджень на території кампуса та інші показники.

ІАЦ ПолтНТУ