2024-06-17

П’ятьох представників Полтавської політехніки відзначили за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання сучасної молоді

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко нагородив Грамотами Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді п’ятьох науковців і співробітників університету за активну участь у проведенні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл («Джура»).

Під час засідання ректорату очільник Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко відзначив почесними нагородами за наполегливу працю представників потужної науково-освітньої корпорації Полтавської політехніки, які щоденно роблять вагомий особистий внесок у організацію та проведення масштабних спортивних івентів на надсучасній спортивній базі багатопрофільного класичного університету.

Грамотами Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» за сприяння в організації і проведенні II (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл («Джура») нагороджені:

• Гліб Кудряшов – директор Центру культури та студентської творчості Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент;
  • Анатолій Мартиненко – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат військових наук, доцент;

• Ліна Рибалко декан факультету фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор;

• Оксана Гордієнко – заступниця декана факультету фізичної культури та спорту з навчальної та виховної роботи;

• Світлана Кіуліна – заступниця головного бухгалтера Полтавської політехніки.

«Приємно, що ваша сумлінна праця, вагомі особистісні та професійні здобутки популяризують освітній бренд Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» як потужного драйвера розвитку учнівського та молодіжного спорту.

Щиро вітаю та пишаюся досягненнями нашої команди. У єдності – наша сила! Миру та Перемоги України!», – привітав колег ректор, професор Володимир Онищенко.

Нагадаємо, раніше 10 науковців Полтавської політехніки нагородили відзнаками МОН України з нагоди Дня науки.