2024-05-15

10 науковців Полтавської політехніки нагородили відзнаками МОН України з нагоди Дня науки

Під час урочистого пленарного засідання 76-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з нагоди Дня науки десятьох науково-педагогічних працівників університету нагородили відзнаками Міністерства освіти і науки України.

10 науковців Полтавської політехніки нагородили відзнаками МОН України з нагоди Дня науки

14 травня під час урочистого пленарного засідання 76-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», що проходило в рамках XVIII Всеукраїнського фестивалю науки, науково-педагогічних працівників університету відзначили нагородами Міністерства освіти і науки України за досягнення у науково-педагогічній діяльності.

Урочисту церемонію нагородження науковців університету провели ректор Полтавської політехніки, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко та проректорка з наукової та міжнародної роботи, доктор технічних наук, професор Олена Степова.

«Дивлячись на всі наші наукові досягнення та здобутки розуміємо, що нам є чим пишатися. Наші досягнення показують як ми відповідально ставимося до своєї роботи. Результати вражають, і все це під час війни. Дякую, шановні колеги, за вашу щоденну неоціненну працю! Не зменшуємо темп, мобілізувались за своїми науково-освітніми напрямками і впевнено рухаємося до нашої Перемоги! Українська наука розвивається попри війну! Слава Україні!», – подякував Володимир Онищенко.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» нагороджена завідувачка кафедри образотворчого мистецтва Полтавської політехніки, кандидатка мистецтвознавства, доцентка Тетяна Зіненко.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення» нагороджено докторку технічних наук, професорку кафедри будівництва та цивільної інженерії Олену Філоненко.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність» нагороджено:

  • Тетяну Литвиненко – кандидатку технічних наук, доцентку, професорку кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою;

  • Аллу Карюк – кандидатку технічних наук, доцентку кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою.

Подякою Міністерства освіти і науки України «За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність» нагородили:

  • Тетяну Нестерненко – кандидатку технічних наук, доцентку кафедри нафтогазової інженерії та технологій.

  • Наталію Новосельчук – кандидатку архітектури, доцентку кафедри архітектури будівель та дизайну.

  • Василя Савика – заступника директора Навчально-наукового інституту нафти і газу, доцента кафедри нафтогазової інженерії та технологій.

  • Олену Скакаліну – кандидатку технічних наук, доцентку кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем.

  • Ольгу Тишкевич – кандидатку архітектури, доцентку кафедри архітектури будівель та дизайну

  • Людмилу Шевченко – кандидатку архітектури, доцентку кафедри архітектури будівель та дизайну.

Нагадаємо, двоє науковиць політехніки стали лауреатками Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року-2024».

Раніше під час розширеного засідання Конференції трудового колективу Полтавської політехніки 11 науковців нагородили Почесними грамотами і Подяками МОН України, а керівник потужної наукової школи нагороджений найвищою почесною відзнакою «За заслуги перед університетом».

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»