2023-06-08

Президент Студентського парламенту Полтавської політехніки став членом Експертної ради студентства закладів вищої освіти

Президент Студентського парламенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Артем Лоік обраний до складу Експертної ради студентства закладів вищої освіти. За результатами оцінювання студент Полтавської політехніки зайняв четверте місце серед усіх кандидатів та увійшов до 20-ти членів ради з правом голосу.

Президент Студентського парламенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Артем Лоік став членом Експертної ради студентства закладів вищої освіти при народному депутатові, голові підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлії Гришиній.

Представник Полтавської політехніки Артем Лоік отримав почесне місце серед 20-ти членів ради з правом голосу, посівши четверту сходинку за результатами оцінювання комісії. Очільника Студентського парламенту університету обрали одним із 20-ти членів ради з правом голосу.

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко та представники Студентського парламенту університету привітали Артема Лоіка та побажали гідно представляти наш університет на всеукраїнському рівні: «Радіємо, що твоє місце сили – це Полтавська політехніка! Твій особистий приклад став потужним стимулом для розвитку студентства університету».

Нагадаємо, після ретельного відбору, під час якого було розглянуто 178 поданих електронних анкет, комісія Експертної ради студентства закладів вищої освіти визначила 65 успішних студентів, які стали членами ради: 20 членів (з правом голосу) та 45 асоційованих членів (з правом дорадчого голосу).

Нещодавно студенти Полтавської політехніки взяли участь у Всеукраїнському форумі органів студентського самоврядування.