2021-02-15

Професор політехніки став лауреатом Премії імені Володимира Вернадського

У Полтавській обласній раді відбулося засідання журі Премії імені Володимира Вернадського, на якому розглянули наукові доробки кандидатів та назвали імена переможців. Серед лауреатів – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Полтавської політехніки Юрій Винников.

Професор політехніки став лауреатом Премії імені Володимира Вернадського

Відповідно до Положення про Премію Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського – українського науковця зі світовим ім’ям, філософа, мислителя, природознавця, премія вручається з метою сприяння розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців. Премією нагороджуються науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації, співробітники наукових установ, підприємств Полтавського регіону, які мають вагомі здобутки у науково-педагогічній та науково-дослідницькій діяльності, підготовці висококваліфікованих фахівців, проведенні фундаментальних і прикладних досліджень.

На засіданні журі Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського під керівництвом голови журі – першого заступника голови Полтавської обласної ради Олександра Лемешка представники конкурсної комісії розглянули наукові доробки кандидатів та визначили найкращих у трьох номінаціях.

За рішенням журі лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Вернадського в 2021 році стали:

У номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах I-II рівнів акредитації» відзначили:

Тетяну Яценко, завідувачку кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та гуманітарних дисциплін Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка - за ефективне використання сучасних науково-педагогічних технологій у процесі підвищення професійної компетентності студентів.

Викладач Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Юрій Винников здобув перемогу в номінації «Науково-педагогічна діяльність вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації».

У номінації «Наукова діяльність на підприємствах, в установах та організаціях» визнали кращим:

Володимира Красовського, кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника Хорольського ботанічного саду – за вагомий внесок у розвиток природно-заповідного фонду України.

Розмір Премії становить п’ять тисяч гривень у кожній номінації,
фінансування Премії здійснюється з обласного бюджету за рахунок асигнувань по галузі «Освіта» за окремим кошторисом.

Урочисте нагородження лауреатів Премії відбудеться в Полтавській обласній раді 12 березня, в день народження Володимира Вернадського.

Науково-педагогічний та студентський колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вітає шановного колегу і науковця та бажає нових наукових звершень!

Медіа–центр