2022-11-08

Рада молодих учених при МОН України запрошує долучитися до серії науково-освітніх заходів

Команда Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Офісу підтримки вченого запрошують молодих науковців долучитися до участі у науково-освітньому заході «Ніч молодіжної науки» та вдосконалити необхідні практичні навички на курсі «Бренд науковця у цифровому світі».

Рада молодих учених при МОН України запрошує долучитися до серії науково-освітніх заходів

Науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки-2022» традиційно відбудеться до Всесвітнього дня науки 10 листопада 2022 року. Онлайн-трансляцію заходу можна переглянути на Facebook-сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Мета заходу полягає у популяризації наукових здобутків молодих вчених, налагодженні співпраці між молодими науковцями, встановленні зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни. До участі в обговореннях найактуальніших питань молодіжної науки долучаться майже півсотні молодих вчених з різних регіонів нашої країни, Польщі та Угорщини, які у цікавій формі презентуватимуть широкій аудиторії результати власних наукових досліджень. Тематичне спрямування заявлених презентацій охоплює широке коло актуальних питань у різних сферах життєдіяльності – від економічних до соціально-гуманітарних.

Другою вагомою подією наукового листопаду стане реалізація курсу підвищення кваліфікації «Бренд науковця у цифровому світі». Навчання заплановано провести з 21 по 27 листопада 2022 року у онлайн-форматі.

Участь у курсі безкоштовна. Реєстрація триватиме до 15 листопада 2022 року за посиланням.

Науковці та викладачі, які успішно завершать навчання на курсі, отримають сертифікат обсягом 30 год/1 кредит ЄКТС.

Розроблений курс має на меті сприяти поглибленню знань та отриманню навичок, необхідних для успішного просування науковцем власного бренду, презентації результатів власних досліджень, пошуку потенційних інвесторів чи роботодавців, а також вдосконалення існуючих та набутих компетентностей для успішної комунікації та самопрезентації.

Курс складається з чотирьох тематичних блоків:

  • успішна презентація;
  • імідж вченого в цифровому суспільстві;
  • використання інструментів відкритої науки та науковометричних баз для популяризації власних наукових результатів;
  • цифрові технології та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків.

Долучайтеся до заходів, рухаймо українську науку разом!

Раніше українська платформа дизайну та ІТ відкрила стипендіальну програму для студентів, а МОН України запрошує на онлайн-конференцію «Цифрові інструменти Google для освіти».

 

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»