2022-01-19

Re:debate: відкрито реєстрацію на серію дебатних воркшопів для школярів

До уваги школярів і школярок пропонується серія інтенсивних дебатних воркшопів Re:debate. Учасники програми мають можливість прокачати свої навички дебатування та представити Україну на міжнародних змаганнях у Данії. Дедлайн подачі заявок – 31 січня.

Re:debate: відкрито реєстрацію на серію дебатних воркшопів для школярів

Re:debate – це серія інтенсивних дебатних воркшопів для учнів та учениць українських шкіл. Разом з досвідченими тренерами з України та Данії учасники навчаться наводити найвлучніші аргументи та доводити свою думку у дискусіях на різні теми: від просування своєї ідеї на рівні школи до обговорення кліматичних питань з міжнародною спільнотою.

Програма складається з двох частин: отримання базових навичок дебатування та практичне навчання з підготовкою до міжнародних змагань. Учасники і учасниці програми, які покажуть найкращі результати, сформують команду, яка представить Україну на Nordic Schools Debating Championship 2022 у Копенгагені у квітні або травні цього року.

Учасники мають можливість: опанувати базову теорію дебатування та заглибитися у її практичні деталі, навчитися краще формувати та доводити власну точку зору, прокачати навички публічних виступів, розвинути критичне мислення та вміння швидко реагувати на нові виклики, приєднатися до спільноти лідерів і лідерок, які підіймають глобальні питання, та позмагатися за можливість представити Україну на міжнародних змаганнях у Данії.

Графік програми:

• 19-20 лютого – онлайн-інтенсив (для усіх відібраних учасників і учасниць; мова – українська);
  • 26-27 лютого – офлайн-інтенсив у Києві (для тих, хто вирішить продовжувати участь; мова – українська);
  • березень-травень – практика дебатування та змагання у Данії (мова – англійська).

Українсько-данський молодіжний дім забезпечує проживання, харчування та проїзд для учасників та учасниць з інших міст, а також покриває витрати на участь команди-переможниці у змаганнях в Данії.

Дедлайн подачі заявок – 31 січня. Усі кандидати і кандидатки отримають лист про результати відбору до 9-го лютого. Більше деталей та реєстраційна форма за посиланням.

Нагадаємо, данські розробники гри «Politics of Nature» запрошують на воркшопи з філософії.

Медіа-центр