2020-08-25

Ректор Володимир Онищенко нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Указом Президента України №335/2020 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Ректор Володимир Онищенко нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

24 серпня із нагоди Дня незалежності України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня!

Ректор Володимир Онищенко створив унікальну лабораторну базу для навчання студентів із використанням надсучасних програмних комплексів, залучив провідні бізнесові структури до співпраці з університетом, своїми креативними ідеями та планами забезпечив входження до міжнародних та світових рейтингів, а також ділиться своїм досвідом з освітянами – бере активну участь в організації  якісної системи освіти та науки в Полтавській області. Університет увійшов у сімку найкращих лідерів вищої освіти України, які почали реалізовувати проєкт «Вища освіта України», що фінансується Європейським інвестиційним банком.

Окрему увагу приділяє роботі з обдарованою молоддю та розвитку учнівського і студентського спортивного руху.  У співпраці з Малою академією наук України спонукає учнівську молодь до наукових досліджень, зароджуючи в них жагу до розвитку, залучає до занять наукою та творчістю. Очолюючи у Полтавській області відділення ВГО «Спортивна студентська спілка України» та Української федерації учнівського спорту, популяризує здоровий спосіб життя, рухову активність та заняття спортом, розвиває якісну спортивну інфраструктуру та організовує спортивні заходи.

Доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко – авторитетний в Україні учений,  творчий здобуток якого налічує 26 монографій, 15 навчальних посібників і підручників з грифом МОН України, 16 патентів та свідоцтв про реалізацію авторського права, понад 250 наукових публікацій, серед них і в наукометричних базах Scopus, Web of Science. Під його науковим керівництвом захищено 5 докторських і 30 кандидатських дисертацій.

Науково-педагогічний та студентський колектив сердечно вітає Володимира Олександровича Онищенка із заслуженою нагородою:

«Вельмишановний Володимире Олександровичу!

Вітаємо Вас з високою державною нагородою, якою Президент нагородив у символічний для України день, та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності. Ця нагорода є результатом щоденної багаторічної та самовідданої праці для розвитку української освіти і науки!

Ви завжди ставите в пріоритет інтереси колективу, оскільки сенс усього Вашого життя – служити на благо Університету.  

Ваша щоденна копітка, напружена праця дали результат: Університет трансформувався у сучасний, провідний заклад вищої освіти України, у якому класичні освітні традиції органічно поєднуються з інноваціями та цифровими технологіями.

Мудрість Вашої думки, глибина погляду на справи, інтуїція, оптимізм, наполегливість, впевненість у своїх силах і уміння миттєво реагувати на виклики часу стали вагомим стимулом для діяльності всього колективу.

Своїми мудрими порадами, свідомим баченням чітких орієнтирів, Ви створили Політехніку – територію успіху для нових починань, стартапів, злетів студентів та формування кожного з них як особистості, яка здатна реалізувати себе у майбутньому. Ви започаткували різноманітні заходи, конкурси та конференції, які вже стали традиційними на міжнародному рівні й глибоко закарбувалися в сторінки історії університету.

Ваші проєкти – європейський кампус, екологічно чиста територія, надсучасна та унікальна аудиторна, спортивна бази, патентування власних розробок, поєднання науки і техніки, теорії і практики – під Вашим керівництвом стали візитівкою та запорукою успіху Політехніки. Результат кожної втіленої справи дивує своєю ефективністю і практичністю у навчальному процесі. Саме Вашими зусиллями Університет вийшов на лідерські позиції у рейтингах закладів вищої освіти – і загальноукраїнських, і міжнародних.

Ми пишаємося Вами як талановитим лідером, глибоким науковцем і справжнім українцем! Кожного дня своїми наполегливими справами Ви творите історію Університету, вищої освіти України і нашої держави! Ми горді з того, що працюємо під Вашим мудрим керівництвом і з того, що Ви маєте незламну віру в успішний подальший розвиток нашого вишу!

Зичимо доброго здоров’я, щастя в родинному колі, радості, нових успішних проєктів і наукових здобутків на благо української науки, нашої Аlma mater – Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»!»

З повагою
Проректори,
директори навчально-наукових інститутів,
декани факультетів,
студентський парламент і профспілковий комітет студентів та аспірантів 
від імені всього колективу
Національного університету «Полтавська політехніка» імені Юрія Кондратюка