2022-01-19

Рада молодих вчених при МОН України запрошує на міжнародний вебінар про нові можливості для молодих науковців

Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України запрошує молодих науковців закладів вищої освіти країни відвідати міжнародний вебінар «Lane Kirkland Scholarship Program: відкриття нових можливостей для молодих учених», присвячений успішній реалізації інтелектуального потенціалу та професійного зростання. Успішні випускники польської стипендіальної програми презентують ефективні практичні кейси та поділяться власними історіями успіху.

Рада молодих вчених при  МОН України запрошує на міжнародний вебінар про нові можливості для молодих науковців

Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України запрошує представників академічної наукової спільноти, молодих вчених провідних закладів вищої освіти країни, бажаючих постійно відкривати для себе нові унікальні можливості для реалізації власного інтелектуального потенціалу та професійного зростання долучитися до масштабної наукової онлайн-події.

Міжнародний вебінар  «Lane Kirkland Scholarship Program: відкриття нових можливостей для молодих учених» відбудеться 20 січня 2022 року на платформі Zoom. Початок: о 17:00.

Приєднатися до конференції на Zoom:

Код доступу: 427921

Робочі мови: українська, польська.

Широкі перспективи динамічного розвитку української молодіжної науки, ефективні практичні кейси презентують досвідчені науковці, випускники польської стипендіальної програми «Lane Kirkland Scholarship Program», які поділяться власними історіями навчання та професійного успіху.

Організатори події – Lane Kirkland Scholarship Program (Польща), Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Проєкт молодих учених «Реалізація потенціалу молодих учених в інтеграції науки, освіти, бізнесу», що виконується ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

У програмі вебінару:

• вітальне слово представників «The Lane Kirkland Scholarship Program» (Anna Więcek) та Ради молодих учених України (Євгенія Поліщук);
  • презентація практичного досвіду та можливостей для молодих вчених українських університетів;
  • обмін враженнями після навчання у польських стипендіальних програмах;
  • відповіді на питання учасників вебінару.

Власним досвідом з учасниками поділяться досвідчені спікерки:

• Anna Więcek – координаторка програми «The Lane Kirkland Scholarship Program» (Варшава, Польща);
  • Тетяна Шкода – професорка кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного університету імені Вадима  Гетьмана,  випускниця програми 2013-2014 рр;
  • Ольга Малярчук – доцентка кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного університету імені Вадима  Гетьмана,  випускниця програми 2020-2021 рр;
  • Валентина Маюрченко – аспірантка кафедри фінансового менеджменту та контролінгу Київського національного університету імені Вадима  Гетьмана, стипендіатка програми 2021-2022.

Нагадаємо, Міністерство молоді та спорту України розпочало прийом заявок на участь в Українсько-Польських молодіжних обмінах, а Державна науково-технічна бібліотека України оприлюднила перелік українських наукових журналів, які індексуються у міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Science.

Медіа-центр