2021-12-16

Шкільні педагоги висловили подяку науковцям політехніки за підготовку учнів до конкурсу-захисту робіт МАН

Педагогічний колектив Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області» надіслав лист-подяку ректору і науковцям Полтавської політехніки за плідну співпрацю у підготовці учнів школи №26 до конкурсу-захисту робіт Малої академії наук.

Викладачі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» беруть активну участь у підготовці полтавських учнів до конкурсу-захисту робіт МАН. Члени Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, яке очолює ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко, щороку демонструють високі результати у різних секціях.

«Ваші колеги продемонстрували високий рівень знань, умінь та навичок у роботі зі шкільною молоддю. Переконані, така взаємодія є прикладом вдалої інтеграції науки та практики. Ми високо цінуємо Ваші, Володимире Олександровичу, зусилля як керівника вишу та зусилля викладачів університету, спрямованих на досягнення успіху в нашій спільній справі: вихованні креативної, конкурентоспроможної, неординарної особистості. Висловлюємо щирі сподівання, що наша співпраця знайде своє продовження у майбутніх проєктах на благо наших спільних інтересів», – звернулась від імені колективу директор Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області» Наталія Гонжак.

Особисту подяку висловлено викладачам політехніки, які вели підготовку учнів-конкурсантів:

• Миколі Нестеренку, кандидату технічних наук, доценту кафедри будівельних машин і обладнання (тема роботи – «3D-прототипування елементів вихлопної системи автомобілів», Шаршонь Максим 11-Б клас; тема роботи – «Прилад для автоматичного поливу рослин», Косенко Олександр, 10-А клас);

• Тетяні Нестеренко, кандидату технічних наук, доценту кафедри нафтогазової інженерії та технологій (тема роботи – «Технологія очищення внутрішньобудинкових мереж», Кукуленко Денис, 10-Б клас);

У результаті учні успішно захистились і посіли I та II місця на I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Медіа-центр