У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за ініціативи Департаменту організації навчального процесу, акредитації та ліцензування успішно функціонує «Школа гаранта». Її незмінною метою залишається постійне підвищення якості та ефективності освітніх програм через професійне вдосконалення навичок науково-педагогічних працівників як відповідальних та далекоглядних гарантів освітніх програм.
У рамках роботи «Школи гаранта» викладачі набувають та розвивають навички гаранта освітніх програм та сумлінно готуються до проходження процедури акредитації освітніх програм за різними рівнями вищої освіти та спеціальностями.
30 травня 2024 року під час тренінгу «Школи гаранта» експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, заступниця директора Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки, кандидатка економічних наук, доцентка Ксенія Вергал обговорила з учасниками ключову роль гаранта у ефективній реалізації освітньої програми, проаналізувала основні кроки на шляху розбудови освітньої програми та особливості кожного етапу процесу проходження акредитації.
Учасники тренінгу з’ясовували сильні та слабкі сторони освітніх програм, секрети успішних кейсів та отримали цінні поради від експертки для постійного удосконалення освітніх програм і подальшого успішного проходження акредитацій.
Значення «Школи гаранта» полягає не лише у підготовці до акредитації, а у першу чергу – в постійному удосконаленні освітнього процесу. Завдяки постійним тренінгам та семінарам гаранти освітніх програм різних спеціальностей та рівнів вищої освіти мають можливість спілкуватися з експертами та обмінюватися набутим досвідом.
Такий системний підхід сприяє постійному підвищенню якості освіти, посилюючи конкурентоспроможність випускників Полтавської політехніки на сучасному ринку праці.
Медіацентр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»