2024-06-05

Спортсмен політехніки виборов бронзову нагороду Чемпіонату України з триатлону на суперспринтерській дистанції

Студент групи 202-ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Єгор Мичко став бронзовим призером Чемпіонату України з триатлону. Спортсмен Полтавської політехніки виборов почесну нагороду на суперспринтерській дистанції серед молоді (ю23).

Упродовж 1-2 червня 2024 року у Винниках Львівської області тривали змагання Чемпіонату України з триатлону. За першість та чемпіонські звання змагалися молодь, юніори та юніорки, юнаки та дівчата, чоловіки та жінки, які впевнено долали різні дистанції та боролися за комплекти нагород у престижних змаганнях.

Студент групи 202-ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Єгор Мичко виборов бронзову медаль Чемпіонату України з триатлону, посівши друге призове місце на суперспринтерській дистанції серед молоді (ю23). Спортсмен Полтавської політехніки продемонстрував відмінну фізичну форму, результати наполегливих тренувань та жагу до перемоги.

Усі переможці та призери змагань нагороджені Почесними грамотами та золотими, срібними і бронзовими медалями.

Вітаємо бронзового призера Єгора Мичка з перемогою на Чемпіонаті України з триатлону серед молоді!

Пишаємося та зичимо подальших вагомих здобутків у підкоренні вершин спортивного Олімпу!

Нещодавно спортсмени політехніки стали срібними призерами Чемпіонату Європи з футболу.