2018-09-19

Дайджест спортивних новин ПолтНТУ

Спортсмени Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка продовжують виборювати призові місця та поповнювати скарбничку університету перемогами на спортивній арені.

З 13 по 23 вересня в місті Коломия відбуваються змагання Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу, серед юнаків та юніорів, студентів ВНЗ України.

Багаторазова призерка та рекордсменка, студентка ПолтНТУ Дарія Бражник (група 501ГС) посіла 1 місце, встановивши при цьому 3 нових рекорди України!

На цих же змаганнях, студентка ПолтНТУ Єлизавета Гребінник (група 101ГС) виборола срібну медаль в окремій вправі жиму лежачи серед дівчат!

Тренери: викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини ПолтНТУ, МСМК Оксана Гордієнко  та викладач кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини ПолтНТУ,  МСМК Юлія Гордієнко.

Вітаємо спортсменів ПолтНТУ із вдалими виступами та бажаємо успіхів у подальшій діяльності на спортивній арені.