2022-01-05

Стартує набір слухачів на курси іноземних мов

«Центр іноземних мов» гуманітарного факультету запрошує слухачів на курси англійської, німецької, французької та польської мов.

Стартує набір слухачів на курси іноземних мов

«Центр іноземних мов» гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пропонує вивчення англійської, німецької, польської та французької мов для різних потреб: підвищення рівня володіння мовою для повсякденного спілкування, туристичних подорожей, роботи, навчання чи стажування за кордоном, якісна підготовка до успішного складання ЄВІ.

Тривалість курсів – три місяці протягом кожного семестру. Заняття відбуваються двічі на тиждень з понеділка по п'ятницю у зручний для слухачів час.

9 головних переваг:

• доступна ціна за навчання;
  • навчання у невеликих групах (10-12 студентів) за рівнями;
  • акцент на розмовній мові;
  • ефективні сучасні методики викладання, що забезпечують результативність навчання;
  • індивідуальний підхід до кожного слухача курсів;
  • використання виключно сучасних матеріалів;
  • досвідчені викладачі, які пройшли стажування в іноземних університетах і були учасниками міжнародних проєктів;
  • заняття у сучасних у мовних центрах університету;
  • можливість спілкування з носіями мови.

Протягом двох академічних годин на кожному занятті разом з викладачем слухачі курсів покращують практичні навички володіння іноземною мовою.

ВАЖЛИВО: під час дистанційного навчання заняття продовжуються у форматі відеоконференцій.

Запис на курси іноземних мов і подробиці – телефоном: (066) 427 99 10

і щодня в робочі дні в аудиторії 319 Ц Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Медіа-центр