2023-06-18

Студент ФФКС став срібним призером Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

Студент групи 202-ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Давид Кулаковський виборов срібну нагороду на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, що відбувся у місті Івано - Франківську.

Упродовж 17 -18 червня 2023 року у місті Івано – Франківську проходили змагання Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. З бігу змагання проходили 17 червня 2023 року, де взяли участь спортсмени з різних куточків нашої країни.

Студент групи 202-ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Давид Кулаковський виборов срібну нагороду, ставши другим на біговій дистанції на 100 м. U20 (час – 11,15) серед юніорів.

Вітаємо переможця, пишаємося та бажаємо нових звершень у підкоренні вершин спортивного Олімпу!

Раніше студенти Полтавської політехніки стали срібними та бронзовими призерами ХХХІІ Чемпіонату Європи з армрестлінгу.