2020-04-14

Студент ННІ нафти і газу став призером конкурсу наукових робіт за напрямом «Зварювання»

На базі Національного університету «Запорізька політехніка» відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання», в якому взяли участь майже 90 студентів з 23 закладів вищої освіти України. Студент Навчально-наукового інституту нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Олексій Литвяк нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

8 квітня 2020 року в Національному університеті «Запорізька політехніка» на кафедрі «Обладнання та технології зварювального виробництва» відбулась підсумкова заочна конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання». Конкурсна комісія з 23 викладачів з різних закладів вищої освіти (Києва, Запоріжжя, Харкова, Вінниці, Кам'янського, Краматорська, Дніпра, Львова, Полтави, Тернополя, Маріуполя, Херсону, Чернігова, Миколаєва, Сум, Івано-Франківська), оцінювала 86 представлених робіт та обирала переможців.

Наукова робота студента групи 301 НГ Олексія Литвяка, виконана під керівництвом старшого викладача кафедри нафтогазової інженерії та технологій Андрія Мангури, посіла III місце.

Вітаємо призера і наукового керівника, бажаємо успіхів та нових досягнень!