2020-09-04

Студент політехніки – чемпіон світу з муай тай отримуватиме стипендію голови Полтавської ОДА

Гордість факультету фізичної культури і спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – чемпіони України і світу, отримуватимуть стипендію голови Полтавської ОДА.

На розширеному засіданні колегії облдержадміністрації оприлюднили список спортсменів, які отримуватимуть стипендію голови Полтавської обласної державної адміністрації.

За словами  директорки  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віти Ковальської, на засіданні Департаменту 15 липня 2020 року список стипендіатів переглянули  й доповнили.

«Ці спортсмени – гордість нашого регіону. Ми збільшили кількість стипендіатів: починаючи з 1 вересня 2020 ще 11 спортсменів, які беруть участь у Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, Кубках і чемпіонатах світу та Європи, отримуватимуть щомісячну фінансову винагороду від обласної державної адміністрації. Дякую вам за вашу працю. Ви щоденно доводите, що найкращі. Вірю, що найбільші перемоги ще попереду», –  повідомив голова Полтавської ОДА  Олег Синєгубов.

Серед стипендіатів голови Полтавської обласної державної адміністрації випускниця і студент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

• Анастасія Ковальчук – майстер спорту України міжнародного класу з більярдного спорту, випускниця  факультету фізичної культури і спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
  • Олег Приймачов – майстер спорту України міжнародного класу  з таїландського боксу Муей Тай, чемпіон України і світу, студент-магістрант факультету фізичної культури і спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Стипендію голови Полтавської обласної державної адміністрації  провідні та перспективні спортсмени Полтавщини отримують з 2017 року. Розмір стипендії – дві мінімальні заробітні плати. Цього року її отримають 36 спортсменів Полтавщини.

Медіа-центр