2020-06-26

Студенти політехніки представлять Полтавщину у Вищій Лізі Чемпіонату України з волейболу

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у складі Волейбольного Клубу «Решетилівка» стали абсолютними Чемпіонами України з волейболу серед чоловічих команд Другої Ліги 2019-2020 р.

У складі Волейбольного Клубу «Решетилівка» – студенти факультету фізичної культури та спорту спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»: Богдан Оніпко (група 301 ГС), Артем Півень (група 501 ГС) та Максим Ведашенко (401 ГЗ).

Під час Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Другої Ліги 2019-2020 р., волейболісти ВК «Решетилівка» упевнено здолали опір ГУНП у Донецькій області – 3:0 (25:14, 25:15, 25:19), «Контінентала» - 3:0 (25:15, 25:12, 25:19) і «Житичі-ДЮСШ» - 3:0 (25:15, 25:14, 25:16). Найбільше в усіх трьох поєдинках відзначилися Нік Сотнік, Віталій Сухінін та Богдан Оніпко.

«Хочу щиро привітати ВК «Решетилівка» із блискучим завершенням сезону. Вихід до фіналу Кубка України та переконливий тріумф у чемпіонаті другої ліги – результат дуже гідний», – поділився враженнями від «Фіналу чотирьох» президент ФВУ Михайло Мельник.

Спортсмени були відзначені у своїх амплуа. Звання «Кращого зв’язуючого» отримав студент Національного університету імені Юрія Кондратюка Максим Ведашенко.

Як повідомляє прес-служба ГО ФВУ, у наступному сезоні команда представить Полтавщину у Вищій Лізі Чемпіонату України з волейболу.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пишається своїми студентами та їхніми спортивними досягненнями! Бажаємо спортсменам подальших перемог та нових звершень!

Медіа-центр

Фото з сайту fvu.in.ua