2024-09-02

Студенти Полтавської політехніки стали золотими і бронзовими призерами Параолімпіади-2024

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Денис Остапченко та Олексій Вірченко стали золотими і бронзовими призерами Параолімпіади-2024 у Парижі на дистанції 50 метрів на спині та вільним стилем.

Студент групи 301 -пНГ Навчально-наукового інституту нафти і газу Полтавської політехніки Денис Остапченко змагався у запливі на дистанції 50 метрів на спині у класі S3. З результатом 45,16 с. спортсмен першим фінішував у цих змаганнях та приніс збірній Україні в Парижі четверту золоту медаль.

«Дуже довго до цього йшли, доклали багато зусиль, – зазначив після фінішу спортсмен. - Сподіваюся, що це не остання перемога України. Всі ми чекаємо на головну перемогу України».

Нагадаємо, що 23-річний параплавець Денис Остапченко вже піднімався на вищий щабель Паралімпійських ігор у 2020 році в Токіо. Золоту медаль спортсмен тоді здобув на дистанції 200 метрів вільним стилем.

Студент групи 501 -ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Олексій Вірченко виборов бронзову медаль у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S13. Змагання такого рівня для полтавця не перші у спортивній кар’єрі: на Паралімпіаді у Токіо у 2020 році він виборов срібну медаль у запливі на 100 метрів батерфляєм.

«Заплив дуже класний, 50 метрів – дуже швидка дистанція, дуже крута конкуренція, всі пливуть щільно, рука в руку, ти заряджений. І тут нема шансу на помилку, треба все чітко зробити, щоб досягти якогось результату. За все життя зрозумів: якщо плаватиму, то завжди буде треба над чимось працювати, вчитися щось робити», - поділився спортсмен.

Щиро вітаємо переможців з високими здобутками на Паралімпіаді-2024. Пишаємося та зичимо міцного здоров’я, невичерпних сил, натхнення та майбутніх перемог в ім’я України!

Нещодавно магістранти Полтавської політехніки стали золотими і срібними призерами Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон».