2023-06-05

Студенти університету стали переможцями Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія»

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали призерами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 101 «Екологія». Серед понад 80 представлених робіт наукові дослідження студентів Полтавської політехніки Олександра Литвиненка та Анни Бурди відзначені дипломами першого та третього ступеня.

Упродовж 1-2 червня на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у форматі онлайн-конференції члени висококваліфікованого журі заслухали доповіді учасників Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 101 «Екологія». Загалом

свої наукові дослідження презентували понад 80 учасників. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Співорганізаторами заходу стали зарубіжні заклади вищої освіти: Абертейський університет (Шотландія), Університет Матея Бела (Словаччина); Університет Едуконс (Сербія), Інститут нових технологій та бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Євразійський університет імені Л. Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний технічний університет (Казахстан), Казахський національний дослідницький технічний університет ім. Шатпаєва, Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща).

За результатами конкурсу диплом першого ступеня отримала робота Олександра Литвиненка, студента Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Вероніки Кравченко, студентки Кременчуцького національного університету імені М.В. Остроградського «Відновлювані види палива Полтавщини». Науковими керівниками студентського дослідження виступили кандидат технічних наук, професор, завідувач кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Юрій Голік та кандидатка технічних наук, науковиця Кременчуцького національного університету імені М.В. Остроградського Лілія Бездєнєжних.

Дипломом третього ступеня нагороджена робота студентки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Анни Бурди та студентки Університету природничих наук у Любліні (Республіка Польща) Вероніки Бранецької «Аналіз похідних умов повоєнного прогнозування техногенного навантаження на атмосферне повітря Полтавської області». Наукові керівники – кандидат технічних наук, доцент Віктор Бредун (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка») та Аліна Ковальчик-Юшко, Ph.D.

Вітаємо студентів та їх наукових керівників з вагомими науковими досягненнями! Бажаємо подальших здобутків та нових перемог у підкоренні вершин інтелектуального Олімпу!

Раніше студентка університету стала бронзовою призеркою наукового конкурсу, дослідивши впровадження європейських практик в управлінні твердими побутовими відходами для підприємств Полтавського регіону, а науковиці Полтавської політехніки успішно вдосконалили навички володіння алгоритмами Data Science, пройшовши курси від ІТ-компанії Grid Dynamics та Харківського ІТ-кластеру.