2023-06-01

Студентка університету стала бронзовою призеркою наукового конкурсу, дослідивши впровадження європейських практик в управлінні твердими побутовими відходами для підприємств Полтавського регіону

Студентка Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Марина Горбунова стала бронзовою призеркою Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Молода науковиця досліджувала впровадження європейських практик економіки замкненого циклу в управлінні твердими побутовими відходами для підприємств Полтавського регіону.

1 червня 2023 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яке пройшло у форматі підсумкової науково-практичної Zoom-конференції. Участь у конкурсі взяли молоді науковці з України, Польщі, Болгарії, Словаччини, Грузії, Латвії, Чехії, Італії, Греції, Китаю та Сполучених Штатів Америки. Загалом на розгляд членів висококваліфікованого журі надійшло 57 наукових робіт від 71 учасника з 36 закладів вищої освіти.

Наукова робота студентки спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Марини Горбунової «Implementation of European practices of the closed cycle economy in the management of household solid waste for enterprises of the Poltava region» («Впровадження європейських практик економіки замкненого циклу в управлінні твердими побутовими відходами для підприємств Полтавського регіону») посіла призове місце – авторку нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

Студентське наукове дослідження виконане за підтримки програми Еразмус+ в межах Проєкту Жана Моне Еразмус+ «Реформування екологічної, енергетичної, економічної та фінансової сфер України в умовах євроінтеграції» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Науковими керівниками представленої роботи виступили кандидатка технічних наук, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Полтавської політехніки Ксенія Чичуліна та професор кафедри туризму, директору департаменту туризму Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія) Анзор Девадзе, PhD,

«Отримана перемога на науковому конкурсі – ще один потужний стимул до активних занять науковою діяльністю, маємо за приклад роботи учасників з різних країн світу. У подальших планах – продовжувати працювати над обраною темою, переконані - отримані наукові результати неодмінно знайдуть широке практичне застосування», - прокоментувала науковий керівник студентки, кандидатка технічних наук, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ксенія Чичуліна.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника! Зичимо міцного здоров’я, життєвого оптимізму, особистісних досягнень та вагомих здобутків у підкоренні нових вершин наукового Олімпу!

Раніше студенти та викладачі університету стали учасниками міжнародного освітнього онлайн-проєкту з нідерландським університетом-партнером, науковиці університету провели майстер-клас з написання грантових заявок, поділившись історіями успішної участі у проєктах Erasmus+, а молоді вчені закладів вищої освіти обговорили академічну доброчесність в Україні та за кордоном.