2022-10-26

«Як стати джедаєм на інформаційному фронті»: студентів запрошують на онлайн-лекцію з медіаграмотності

У рамках Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності національний проєкт «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України запрошує студентську молодь на онлайн – лекцію «Як стати джедаєм на інформаційному фронті». Слухачів навчать створювати якісний контент, розпізнавати дезінформацію, різні види маніпуляції, перевіряти достовірність зображень та особистість експерта. Наявна онлайн-реєстрація на подію.

У рамках Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності національний проєкт «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України запрошує студентську молодь на онлайн-лекцію «Як стати джедаєм  на інформаційному фронті».

У рамках лекції слухачі дізнаються:

• як створювати веселий та пізнавальний контент на платформі «ТікТок»;
  • як розпізнавати дезінформацію та пропаганду;
  • визначати ознаки маніпуляції;
  • як перевірити достовірність зображення, правдивість статистики та справжність експерта.

Дієвими лайфхаками зі студентами поділяться керівниця національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Валерія Ковтун, експерт у напрямі роботи з молоддю національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Олександр Пирожков та ведуча платформи «ТікТок» національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Анастасія Лопіна.

Дата та час події – 27 жовтня 2022 року о 16.30

Реєстрація відкрита за формою.

Медіа – центр