2021-01-13

Студентів запрошують на онлайн-марафон для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та молодіжна організація «СТАН» запрошують до участі в II онлайн-марафоні ініціативних студентів, які прагнуть «прокачати» професійні навички в енергетичній сфері. Зареєструйтесь онлайн та приєднуйтесь до масштабного всеукраїнського проєкту!

Проєкт «Молода енергія – нові навички для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери» реалізується молодіжною організацією «СТАН» за підтримки Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного співробітництва (USAID) та містить насичену програму особистісного зростання.

«Українська енергетика стрімко розвивається та все більше потребує кваліфікованих кадрів. Реагуючи на потреби сектору, ГО «Стан» за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ), розпочинає молодіжну ініціативу «Молода енергія — нові навички для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери». Мета ініціативи – сформувати у молодих спеціалістів та спеціалісток енергетичної галузі, студентів та студенток, а також технічно обдарованих підлітків навички, необхідні для успішного працевлаштування у сфері енергетики. Ініціатива охоплює всю країну та має на меті допомогти українській молоді отримати нові знання та прокачати необхідні навички, дізнатись більше про можливості професійного розвитку в енергетичній сфері та отримати практичні поради щодо планування власного професійного зростання», – коментують організатори.

Взяти участь можуть усі бажаючі – молоді, ініціативні та наполегливі, хто цікавиться розвитком енергетичної сфери та прагнуть отримати нові професійні навички в обраній галузі. Учасниками програми вже стали понад 50 українських юнаків та дівчат, що успішно завершили навчання та надихнулися історіями успіху молодих експертів в енергетиці.

Якщо хочете дізнатися останні енергетичні тренди, прокачати власні навички та знайти роботу мрії – не зволікайте!

Реєстрація за посиланням: bit.ly/3hrGppQ

У рамках Проєкту з енергетичної безпеки (ПЕБ) марафон міститиме вісім основних подій. Серед спікерів – молоді професіонали та досвідчені фахівці енергетичної сфери.

Старт онлайн-зустрічей – 28 січня.

У програмі марафону на учасників чекають:
✅ лекції від експертів(ок) у енергетичній сфері;
✅ історії успіху молодих спеціаліст(ок)ів в енергетиці;
✅ розвиток м’яких навичок;
✅ нетворкінг та обмін досвідом;
✅ інформація з суміжних галузей для всебічного розвитку.

Марафон проходитиме упродовж дев’яти днів:
▶️ 28 січня (четвер) 17:00-19:00
▶️ 30 січня (субота) 13:00 - 15:00
▶️ 2 лютого (вівторок) 17:00-19:00
▶️ 4 лютого (четвер) 17:00-19:00
▶️ 9 лютого (вівторок) 17:00-19:00
▶️ 11 лютого (четвер) 17:00-19:00
▶️ 13 лютого (субота) 13:00 - 15:00
▶️ 16 лютого (вівторок) 17:00-19:00
▶️ 18 лютого (четвер) 17:00-19:00

Важливо! Кількість запланованих онлайн-подій може змінюватися.

Найактивніші учасники марафону отримають приємні бонуси:

• додаткові бали для відбору на освітні візити (весна-літо 2021 року) до різних куточків України;
  • консультації від експертів і команди проєкту для отримання нових навичок;
  • сертифікат про проходження онлайн-марафону

Медіа–центр