2022-07-29

Студпарламент політехніки оголосив художній конкурс до Дня української державності

Студентський парламент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» оголосив художній конкурс для креативної студентської молоді політехніки «Київська Русь. Україна. Європа» з нагоди відзначення Дня української державності. Візьміть участь у творчому змаганні та виграйте цінні призи!

28 липня вперше  наша держава  відзначила  День Української державності, коріння якого сягають часів Київської Русі, боротьби київських князів за свободу та незалежність  власних земель. У  непростих сучасних  умовах ведення повномасштабної війни з російським агресором та ведення активних бойових дій на території України  ця особлива дата демонструє  вільнолюбство, мужність, незламність духу та  прагнення  кожного українця бути повноцінним  господарем на власній мирній  землі.

З нагоди відзначення Дня української державності  студентський парламент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» оголосив художній конкурс для креативної  студентської молоді політехніки   «Київська Русь. Україна. Європа».

Для участі в конкурсі виконайте декілька простих кроків:

• намалюйте київських князів у сучасному вбранні;
  • надішліть  виконаний власноруч малюнок на пошту студентського парламенту Полтавської політехніки studparlamentnupp@gmail.com;
  • очікуйте на результати конкурсу та отримуйте  цінні призи від організаторів конкурсу.

Всі малюнки з підписами авторів будуть опубліковані на офіційних сторінках  студентського парламенту у соціальних мережах.

Нагадаємо,  у політехніці стартує прийом документів на навчання за всіма спеціальностями.

Медіа – центр