2022-07-01

Триває онлайн-реєстрація на творчі конкурси

З 1 по 18 липня для абітурієнтів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відкрита реєстрація на творчі конкурси для вступу на спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та 017 «Фізична культура і спорт».

Триває онлайн-реєстрація на творчі конкурси

Творчі випробування проводяться за графіком. Обрати зручну дату і зареєструватись можна онлайн:

Реєстрація на творчий конкурс із рисунку для вступу на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування»

Реєстрація на творчий конкурс із рисунку для вступу на спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Реєстрація на творчий конкурс (оцінка фізичної підготовленості) для вступу на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Більше про правила вступу, переваги навчання і спеціальності, ви можете дізнатись на сайті університету у розділі «Вступ 2022».

Також працює консультаційний пункт для абітурієнтів, де можна отримати допомогу з усіх питань вступу.

Медіа-центр