2022-10-29

Трьом науковицям університету присвоєно вчені звання доцента та професора

28 жовтня Вчена рада Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» під час засідання підтримала кандидатури трьох науковиць на присвоєння вченого звання доцента та професора.

Трьом науковицям університету присвоєно вчені звання доцента та професора

Під час чергового засідання Вчена рада Полтавської політехніки винесла на розгляд питання «Про присвоєння вченого звання доцента та професора». Вчена рада розглянула кандидатури трьох науковиць університету.

На присвоєння вченого звання претендували:

• Оксана Тур (доктор педагогічних наук, доцент) – щодо присвоєння вченого звання професора кафедри українознавства, культури та документознавства;

• Ірина Ткаченко (кандидат технічних наук, доцент) – щодо присвоєння вченого звання доцентки кафедри автомобільних доріг, геодезії землеустрою та сільських будівель;

• Олександра Череднікова (кандидат технічних наук, доцент) – щодо присвоєння вченого звання доцентки кафедри теплогазопостачання, вентиляції та електроенергетики.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, доктор технічних наук, професор Богдан  Коробко представив професійні досягнення науковиць, а завідувачі кафедр розповіли про здобутки колег та висловили свою підтримку.

Завідувачка кафедри українознавства, культури та документознавства, доктор історичних наук, професор кафедри українознавства, культури та документознавства Ірина Передерій підкреслила, що Оксана Тур є науковицею, яка активно й наполегливо працює за всіма напрямами роботи й закликала підтримати її кандидатуру та проголосували за присвоєння їй вченого звання.

«Я прошу підтримати нашу пропозицію щодо присвоєння вченого звання Ірині Ткаченко. Вона читає всі курси геоматики, які викладаються в різних напрямках освітнього процесу, є висококласним спеціалістом, що дозволяє їй публікуватися в Scopus. Вона хороший фахівець який має великі перспективи» – закликав підтримати науковцю директор ННІ архітектури, будівництва та землеустрою, доктор економічних наук, доцент Григорій Шарий.

Кандидат технічних наук, професор кафедри прикладної екології та природокористування Юрій Голік розповів про здобутки Олександри Череднікової та закликав підтримати її кандидатуру.

За результатами таємного голосування Вчена рада одноголосно підтримала всі три кандидатури.

«Вчена рада Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» продовжує системну роботу щодо посилення колективу науково-педагогічних працівників, переглядає професійні здобутки. Дуже дякую всім за одноголосність в затвердженні рішень. Це показує єдність нашого колективу. В єдності наша сила.

Від імені Вченої ради вітаю претендентів!» – привітав науковиць ректор університету, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко.

Раніше п’ятеро науковців політехніки визнали відповідними вченим званням доцентів.

Медіа-центр

«Полтавська політехніка імені  Юрія Кондратюка»