2021-06-28

У День Конституції викладачки політехніки отримали посвідчення до почесних звань

Під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці Конституції України доктору економічних наук, професору Ользі Комеліній вручили нагрудний знак і посвідчення «Заслужений працівник освіти України». Викладачка кафедри образотворчого мистецтва Ольга Пілюгіна – «Заслужений майстер народної творчості України».

28 червня під час урочистостей до Дня Конституції України голова Полтаської ОДА Олег Синєгубов і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький вручили відзнаки представникам різних галузей, яких почесними званнями нагородив Президент України.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Указом Президента України №195/2021 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки, завідувачці кафедри менеджменту і логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктору економічних наук, професору Ользі Комеліній присвоєне почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

«Я дуже вдячна Президенту України Володимиру Зеленському, Міністру освіти і науки Сергію Шкарлету, Полтавській обласній державній адміністрації, безмежна вдячність своєму колективу і особливо – Національному університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та ректору Володимиру Олександровичу Онищенку! 35 років в освіті, 25 років в університеті – я вдячна, що Україна достойно оцінює щоденну працю кожного, хто робить свій внесок у розвиток держави», – подякувала науковиця.

Викладачка кафедри образотворчого мистецтва, майстриня килимарства, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ольга Пілюгіна нагороджена званням «Заслужений майстер народної творчості України».

Медіа–центр