2023-12-07

У політехніці відбулись вибори до органів студентського самоврядування

6 грудня відбулись вибори до Студентського парламенту та звітно-виборча конференція Профспілкового комітету студентів та аспірантів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Стали відомі результати волевиявлення студентів та імена нових членів органів студентського самоврядування.

У політехніці відбулись вибори до органів студентського самоврядування

Напередодні Дня місцевого самоврядування, відповідно до регламенту проведення виборів, у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» обрали новий склад Студентського парламенту, а також голів Студентських рад навчально-наукових інститутів та факультетів.

Результати виборів на посаду президента Студентського парламенту:

1. Левченко Валерій Григорович – 71 %,

2. Курилюк Богдана Любомирівна – 28,8 %

зіпсованих бюлетенів – 0,29 %

Вітаємо новообраного президента Студентського парламенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Валерія Левченка! Бажаємо натхнення та успіху в реалізації виборчої програми!

Членами Студентського парламенту було обрано наступних кандидатів:

1. КУЧЕРЕНКО Ксенія Анатоліївна (ФФПП);
  2. МАНЖАЛІЙ Катерина Сергіївна (ФФПП);
  3. НЕУСМЕХОВА Анастасія Сергіївна (ННІ ФЕУП);
  4. ІСІЧЕНКО Анна Костянтинівна (ННІ ФЕУП);
  5. ЖИТНИК Єлизавета Анатоліївна (ННІ ФЕУП).
  6. ШУРДУК Дарія Андріївна (ФФКС);
  7. ЩУР-ДУНЕЦЬ Олекса Ігорович (ННІ АБЗ);
  8. КУВАРЗІНА Анна Володимирівна (ННІ ІТР);
  9. СОСНІН Артем Олексійович (ННІ НГ);
  10. МОЛОДЧА Анастасія Сергіївна (ННІ НГ);
  11. ДЕНДЕБЕРЯ Сергій Дмитрович (ННІ НГ);

Головами структурних підрозділів стали наступні кандидати на вакантні посади:

БАБЕЦЬ Валентина Андріївна – голова Студентської ради Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права;

ОНИЩЕНКО Єва Олександрівна – голова Студентської ради Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою;

КУРИЛЮК Богдана Любомирівна – голова Студентської ради Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки;

ВОВК Юлія Олександрівна – голова Студентської ради Факультету філології, психології та  педагогіки;

ОВЕРЧЕНКО Іван Костянтинович – голова Студентської ради Факультету фізичної культури та спорту;

МУЙЖНІЄКС Ілля  Михайлович – голова Студентської ради Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Також 6 грудня відбулась звітно-виборча конференція профспілкового комітету студентів та аспірантів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Попередній очільник Олександр Дроботя відзвітував про діяльність організації за період його каденції на посаді.

Після звіту голови відбулося обговорення нової кандидатури на посаду голови профспілкового комітету. Запропонована була кандидатура Андрія Касьяна, процедура передбачала відкриту форму голосування. Лічильна комісія зафіксувала, що за дану кандидатуру одноголосно проголосували «ЗА», також відбулося голосування за новий склад Профбюро.

Після завершення голосування новим головою профспілки став:

• КАСЬЯН Андрій

Перший заступник:

• ШАРПОВ Микита

Голови профбюро факультетів на навчально-наукових інститутів стали:

• ЩУР-ДУНЕЦЬ ОЛЕКСА – голова Профбюро ННІ АБЗ

• ГРИЩУК Вероніка – голова Профбюро ННІ ФЕУП

• СИВОВОЛ Микола – голова Профбюро ННІ НГ

• БАТРАЧЕНКО Антон – голова Профбюро ННІ ІТР

• БОРОДАЙ Руслана – голова Профбюро ФФПП

• ШАРПОВ Іван – голова Профбюро ФФКС

Вітаємо новообраних представників студентського самоврядування! Бажаємо плідної роботи та креативних ідей!

Нагадаємо, до Міжнародного дня молоді у політехніці відбулась зустріч молодіжних лідерів Полтавщиниголові профспілкового комітету студентів та аспірантів Полтавської політехніки Олександру Дроботі було присуджено Премію Верховної Ради за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.