2020-02-06

Учнів Полтавщини запрошують на конкурс STEAM-проєктів

Учнів Полтавщини запрошують на конкурс STEAM-проєктів

До участі запрошуються учні 7-11 класів, які можуть презентувати свої проєкти у 3 секціях: англійська мова, німецька мова, інші іноземні мови.

Конкурс відбудеться в один етап у форматі презентації проєкту, що представляє художній твір, попередньо обраний учасниками конкурсу. Проєкт може презентувати один учень або група учнів однією із іноземних мов. При створенні проєкту можливе використання будь-яких технічних засобів та сучасних технологій.

Для презентації проєкту можуть використовуватися будь-які STEAM – рішення. Наприклад: мистецтво (сценічне, танцювальне, музичне, образотворче, ліпка, орігамі, театр тіней тощо), робототехніка, конструювання, 3D-моделювання, відеомонтаж тощо) та їх поєднання. Обов’язкова головна умова – представлення проєкту іноземною мовою.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити заявку (завантажити) та надіслати її за адресою: steamkonkurs.nupp@gmail.com

Заявки приймаються до 1 березня 2020 року.

Реєстрація учасників починається 09:00.

Урочисте відкриття конкурсу відбудеться 13 березня 2020 року у Центрі сучасного мистецтва о 09:30 (ауд. 302, центральний корпус Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», проспект Першотравневий, 24, м. Полтава)

Тривалість презентації проєкту – 10 хв.

Телефон для довідок: (050) 563 89 53, Тетяна Віталіївна Кушнірова