2020-06-18

Університет прийме XII гру Клубу «Що? Де? Коли? по-республіканськи»

19 червня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбудеться перша гра «Що? Де? Коли?» в умовах карантину. Інтелектуальне змагання присвячене Дню народження Юрія Кондратюка та Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Університет прийме XII гру Клубу «Що? Де? Коли? по-республіканськи»

21 червня 1997 року з нагоди відзначення 100-річного ювілею від дня народження видатного теоретика космонавтики, українського вченого-винахідника Юрія Кондратюка, рішенням уряду нашому навчальному закладу присвоєно його ім’я. У 2017 році – до 120-річчя від дня народження Юрія Кондратюка – в університеті відкрито пам’ятник полтавському генію.

«Після тримісячної перерви Клуб «Що? Де? Коли? по-республіканськи» відновлює інтелектуальні ігри. Дванадцята гра 6-го сезону відбудеться у найближчу п’ятницю о 18:30 на території Національного університету імені Юрія Кондратюка. Антисептики і температурний скринінг – від організаторів. Маски й індивідуальні санітайзери несіть з собою», – анонсує член Всеукраїнського оргкомітету ВМГО «Студентська республіка» Олег Слизько.

Гра має відкритий формат, участь можуть брати не тільки постійні члени Клубу, а й будь-які команди. Суворою вимогою є дотримання протиепідемічних заходів, зокрема наявність засобів індивідуального захисту, проходження температурного скринінгу, розсадка команд на безпечній дистанції згідно карантинних вимог.

Реєстрація обов`язкова для всіх команд – https://cutt.ly/NuzrlVY

Організатори – Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та ВМГО «Студентська республіка».

Місце проведення: паркова зона університету та центральна алея біля пам’ятника Юрію Кондратюку.

Медіа-центр