2022-01-21

Університет запрошує до участі в конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування»

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує студентів закладів вищої освіти взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)».

Згідно Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)» Національний   університет  «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» є базовим закладом вищої освіти.  Упродовж лютого-березня 2022 року на базі кафедри будівельних машин та обладнання Полтавської політехніки   відбудеться II тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)».

Другий тур конкурсу відбудеться у два етапи:

• перший етап – лютий-березень 2022 року – рецензування студентських  наукових  робіт;
  • другий етап – 30 березня 2022 року – підсумкова науково-практична конференція.

За результатами незалежного експертного рецензування авторам найкращих наукових робіт буде розіслано запрошення до участі у підсумковій науково-практичній конференції, під час якої відбудеться захист результатів досліджень та визначення переможців конкурсу.

Переможців  конкурсу нагородять дипломами, а їхні  наукові роботи оприлюднюються на сайті університету. Автор наукової роботи, який не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції, не може бути переможцем.

Підсумкова науково-практична конференція Конкурсу в онлайн-форматі відбудеться 30 березня 2022 року на платформі Zoom.

Порядок представлення та захистів наукових студентських робіт буде здійснено відповідно реєстраційного номеру роботи (рейтингу студентських наукових робіт).

Контакти оргкомітету:

• Рогозін Іван Анатолійович – (050) 633 17 03;
  • Нестеренко Микола Миколайович – (050) 633 16 52.

Нагадуємо, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує студентів закладів вищої освіти України до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія».

Медіа-центр