2023-11-29

Викладачка та студент політехніки стали чемпіонами України зі спортивного більярду «Вільна піраміда»

Викладачка кафедри фізичної культури та спорту, заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду Анастасія Коваленко стала чемпіонкою України 2023 року зі спортивного більярду «Вільна піраміда» серед жінок, а студент факультету фізичної культури та спорту, майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного більярду Дмитро Білозеров здобув титул чемпіона України зі спортивного більярду серед чоловіків.

Упродовж 24 – 28 листопада 2023 року у місті Чернівцях тривали змагання Чемпіонату України зі спортивного більярду «Вільна піраміда» серед чоловіків та жінок. За першість та комплект почесних нагород престижного спортивного турніру завзято змагалися досвідчені гравці з різних куточків нашої країни. Спортсмени продемонстрували відмінну фізичну форму та результати наполегливих тренувань у видовищних протистояннях з досвідченими суперниками.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на змаганнях представляли викладачка кафедри фізичної культури та спорту, заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду Анастасія Коваленко та студент факультету фізичної культури та спорту, майстер спорту України міжнародного класу зі спортивного більярду Дмитро Білозеров. Спортсмени Полтавської політехніки стали найкращими у своїх категоріях – викладачка Анастасія Коваленко стала чемпіонкою України зі спортивного більярду «Вільна піраміда» серед жінок, а студент факультету фізичної культури та спорту Дмитро Білозеров  виборов титул чемпіона України зі спортивного більярду «Вільна піраміда» серед чоловіків.

Пишаємося вагомими спортивними здобутками, зичимо чемпіонам України зі спортивного більярду натхнення та нових феєричних перемог у підкоренні вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, раніше переможець Кубку України зі спортивного більярду Дмитро Білозеров передав призові на потреби Збройних Сил України.

Нещодавно спортсмени політехніки стали чемпіонами України зі спортивного більярду, а університет очолив рейтинг ЗВО України.