2020-06-03

Випускнику університету призначено стипендію Президента України

1 червня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів». Серед стипендіатів – випускник Національного університету імені Юрія Кондратюка, чемпіон України та світу з настільного тенісу Іван Май.

Випускнику університету призначено стипендію Президента України

Згідно з Указом Президента України стипендії призначено кільком спортсменам з Полтавщини:

• Вірченку Олексію Олександровичу — бронзовому призерові чемпіонату світу 2019 року з плавання (7 тисяч гривень);
  • Маю Івану Геннадійовичу — чемпіонові світу 2019 року з настільного тенісу (12 тисяч гривень);
  • Яловезі Владиславу Георгійовичу — чемпіонові світу 2019 року з боулінгу (12 тисяч гривень);
  • Яловезі Георгію Володимировичу — тренерові чемпіона світу 2019 року з боулінгу (12 тисяч гривень).

Випускник факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Іван Май є майстром спорту України міжнародного класу з настільного тенісу (наказ № 3453 від 16.08.2017 року) та членом параолімпійської збірної України з настільного тенісу для участі в Параолімпійських іграх Токіо-2020.

«Я дуже добре пам’ятаю початок спортивної кар’єри тоді ще дуже здібного першокурсника. Від першої гри до систематичних тренувань. Дуже скромний, але перспективний юнак за час навчання в нашому університеті виріс до чемпіона і випускався уже майстром спорту України міжнародного класу, членом параолімпійської збірної України з настільного тенісу. Щиро вітаю Івана Мая з досягненням! Дуже приємно, що студенти і випускники продовжують досягати успіхів у обраній сфері і прославляють Полтавщину!» – прокоментував ректор, капітан збірної команди Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко.

Багаторазовий призер всеукраїнських та міжнародних чемпіонатів протягом останніх п’яти років здобув чимало перемог:

• Чемпіонат світу в Словаччині 2017 р. – II командне місце;
  • Чемпіонат світу в Словенії 2019 р.  – III особисте місце;
  • Чемпіонат Європи у Данії 2015 р. – I командне місце;
  • Чемпіонат Європи у Словенії  2015 р. – I командне, II особисте місце;
  • Чемпіонат Європи у Швеції   2019 р. – I командне, II особисте місце;

Міжнародні турніри:

• HUNGARIAN OPEN NFDLE TENNIS, Угорщина 2015 рік - I  командне місце;
  • BAYRETH OPEN, Німеччина 2015 рік – II командне місце;
  • BAYRETH OPEN, Німеччина, 2017 рік – I командне місце, III особисте.
  • LIGNANO MASTER OPEN, Італія 2015 рік – I командне місце;
  • LIGNANO MASTER OPEN, Італія 2016 рік – I командне місце;
  • LIGNANO MASTER OPEN, Італія 2017 рік – I командне, III особисте місце;
  • PALMA SLOVENIA OPEN, Словенія 2015 рік – І командне, 3 особисте місце;
  • PALMA SLOVENIA OPEN, Словенія   2016 рік –  III  командне місце;
  • PALMA SLOVENIA OPEN, Словенія 2017 рік – I командне місце;
  • ALSO SLOVAKIA OPEN, Словаччина 2015 рік – I командне місце;
  • ALSO SLOVAKIA OPEN, Словаччина 2017 рік – I командне місце.

Вітаємо спортсмена та бажаємо нових відзнак!