2020-12-25

Vivat University: студенти подарували концерт до ювілею політехніки

На святковому концерті «Vivat University» виступили майже 40 студентів. Дивіться прем’єру від Центру культури і студентської творчості на YouTube-каналі «Полтавська політехніка».

Vivat University: студенти подарували концерт до ювілею політехніки

Під час урочистого відкритого засідання Вченої ради університету, студенти зібрались у віртуальний хор і виконали Гімн Університету. А тепер підготували окрему онлайн-програму.

«Ми вітаємо університет з ювілеєм! Вдячні за знання та можливості, за найкращі студентські роки й наймудріших викладачів! Студенти з нетерпінням хочуть вийти на навчання і яскраво запалювати сцену політехніки і радувати глядачів у затишній і гарній залі. Але навіть карантин нас не зупиняє. Зібрались усі, хто захоплюється танцями і музикою, з різних інститутів і факультетів. Іноземець Одех Ежоввок навчається за спеціальністю «Менеджмент». У рок-гурті «Hard Lesson» на барабанах Жанна Мочалова –  першокурсниця, майбутня архітекторка. Солістки Аня Бойко і Віка Шефер – навчаються на філологів, Ярослава Козар – на спеціальності «Економіка підприємств».  Акустичний дует – це економіст Костя і програміст Єгор», – розповів фахівець Центру культури і студентської творчості Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»  Ярослав Передерій.

Відео виступів: https://youtu.be/35bna38AHa8

Плей-лист святкового концерту:

⭐ Танцювальне попуррі від народного аматорського колективу «Легенда»

⭐  Кавер Adele «Skyfall» – Вікторія Шефер

⭐ Кавер Shocking Blue «Venus» – Гурт «Hard Lesson»

⭐ Dance-party від збірної Полтавської області з чирлідингу

⭐ Український кавер Shocking Blue «Venus» – Ярослава Козар

⭐ Народні танці з колективом «Оріана»

⭐ Кавер Баста  «Сансара» – Костя Боровик (101-ЕП), Єгор Важничий (202-ТН)

⭐ Кавер Sam Smith «Diamonds» – Анна Бойко (401-ГФ)

⭐ Освідчуйся під «I love you» – Одех Ежоввок (301-ЕМ)

⭐ Чарівний фінал з кавером Idina Menzel «Defying Gravity» – Ілона Новікова