2020-10-20

Студентам політехніки призначені стипендії Президента України

29 вересня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на I семестр 2020/2021 навчального року». Троє студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали стипендіатами.

Студентам  політехніки призначені стипендії Президента України

Неодноразово студенти політехніки ставали стипендіатами Полтавської міської ради, голови Полтавської обласної державної адміністрації, Верховної Ради України та Президента України.

Цьогоріч згідно з Указом Президента України, стипендії призначено дванадцяти студентам Полтавщини, троє з яких навчаються у нашому університеті:

• Арам Карапетян – студент Навчально – наукового інституту архітектури та будівництва Національного університету  «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

• Михайло Кушка – студент Навчально – наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки  Національного  університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

• Вікторія Шефер – студентка гуманітарного факультету  Національного  університету  «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

«Надзвичайно приємно, що талановиті студенти, маючи високі  досягнення в навчанні та практичній підготовці, вагомі здобутки в  науково – дослідницькій діяльності, отримують потужну підтримку з боку нашого університету та держави. З першого курсу Вікторія продемонструвала  високий рівень знань з  фахових дисциплін, студентка  активно займається науковою та перекладацькою діяльністю, бере участь у науково – практичних  конференціях», ؘ– прокоментувала  кандидат педагогічних наук, декан гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Анна Агейчева.

За словами студентки спеціальності 035 «Філологія» Вікторії Шефер, університет створює широкі можливості для гармонійного саморозвитку та  розкриття  інтелектуального  потенціалу студентської молоді, а стипендія для студента – це не просто гроші від держави. «Це винагорода за старанність та жагу до нових знань. And I'm so glad to understand that my path has just started!», – говорить Вікторія.

Вітаємо і пишаємося нашими стипендіатами! Бажаємо нових наукових  звершень, творчих ідей та успіхів у навчанні!

Медіа – центр