2022-05-25

Волонтерський центр політехніки запрошує на благодійний концерт

Волонтерський центр Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує на благодійний концерт на підтримку ЗСУ 1 червня о 17:30. Вхідний квиток – будь-яка купюра. Зібрані кошти будуть витрачені на тепловізор.

Волонтерський центр політехніки запрошує на благодійний концерт

Полтавська політехніка запрошує всіх охочих відвідати благодійний концерт, який відбудеться 1червня о 17:30 у Центрі культури і студентської творчості університету.

Вхідний квиток – будь-яка купюра. Зібрані кошти підуть на тепловізор для наших воїнів на передовій:

На головній сцені Полтавської політехніки виступатимуть найкращі артисти та виконавці нашого міста: Артем Лоік, Абіє, Данило Ревека, «Живі барабани», Андрій Хмара, Костянтин Ізюмов, Антон Бакумович, Михайло Денисов, Олександр Сергієнко («Ліга сміху»), ONE DAY (команда «Ліги сміху» Полтавської політехніки), Анастасія Онищенко, Софія Онищенко, Ярослава Писанка, танцювальний колектив «Легенда».

Також відбудеться художня виставка творів студентів нашого університету, на якій будуть представлені роботи з їх спільного проєкту «Лютує» з реп-виконавцем Артемом Лоіком.

Медіа-центр