2022-03-09

Вшанували Кобзаря покладанням квітів

Спільнота Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вшанувала пам’ять Тараса Шевченка з нагоди 208-ї річниці із дня його народження.

Вшанували Кобзаря покладанням квітів

«9 березня виповнюється 208 років від дня народження українського поета Тараса Шевченка і разом з проректорами, директорами навчально-наукових інститутів і деканами факультетів вшанували вшанували пам’ять видатного українця, який заклав міцний фундамент для розбудови демократичної та високоосвіченої української держави.
Наша земля дала світу великого генія, чиє слово таке ж сильне, як зброя. Кобзар все своє життя боровся за свободу та незалежність, був і досі є символом опору російській експансії. Зараз Тарас Шевченко надихає мільйони людей, його пророчі слова дають сили новим героям-захисникам. Його слово маємо зберігати і нести до кожного українця.

«Борітеся — поборете!
Вам бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»

«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі»

Все буде Україна!
Слава Україні!» – прокоментував ректор Володимир Онищенко.