2023-05-19

Як підготувати грантову заявку: політехніка запрошує взяти участь у тематичному майстер-класі

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує відвідати майстер-клас «Підготовка грантових заявок та ведення грантових проєктів», який відбудеться 24 травня о 13.00. Учасники заходу отримають набір практичних інструментів, мотиваційні поради для написання грантових заявок від досвідчених науковиць університету. Діє онлайн-реєстрація.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує відвідати майстер – клас «Підготовка грантових заявок та ведення грантових проєктів», який відбудеться за сприяння офісу Erasmus+ в Україні 24 травня о 13.00. На подію діє онлайн – реєстрація (за QR - кодом).

Під час майстер – класу учасники:

• дізнаються про: основні принципи підготовки грантових заявок;
  • здобудуть знання та уміння щодо актуального пошуку ресурсів для пошуку грантів;
  • отримають практичні поради та набір необхідних інструментів для написання грантових заявок;
  • матимуть позитивну мотивацію для розробки грантових пропозицій.

Ключові спікери:

Ксенія Чичуліна – кандидатка технічних наук, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Полтавської політехніки;

Анна Павельєва – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри германської філології та перекладу Полтавської політехніки;

Наталія Максюта – доктор філософії, начальниця відділу організаційно – аналітичного забезпечення навчального процесу Полтавської політехніки.

Долучайтеся, отримуйте та вдосконалюйте необхідні практичні навички разом з Полтавською політехнікою!

Нагадаємо, політехніка запрошує вступників взяти участь у пробному творчому конкурсі.