2022-01-05

ЗНО-2022: триває набір на підготовчі курси у Полтавській політехніці

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» триває набір на підготовчі курси за програмами ЗНО – зручно і швидко зареєструватись онлайн. Наші викладачі допоможуть обрати предмети для спеціальностей, якісно підготуватись і успішно здати ЗНО. Випускники підготовчих курсів отримують переваги при вступі!

ЗНО-2022: триває набір на підготовчі курси у Полтавській політехніці

Університет пропонує чудову можливість якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання – підготовчі курси з 8 основних предметів ЗНО, а також підготовка до вступних випробувань на творчих конкурсах (креслення, рисунку та живопису).

Зареєструватись онлайн можна за посиланням:

Заняття триватимуть до 30 квітня 2022 року.

Можна обирати різні форми навчання – вечірні або заочні курси.

Абітурієнти можуть скласти ЗНО з високими балами та успішно вступити до закладів вищої освіти. При вступі до Національного університету «Полтавська політехніка імені Кондратюка» випускники підготовчих курсів матимуть переваги.

Відгуки про підготовчі курси можна переглянути на YouTube.

«Наші викладачі готують до успішної здачі ЗНО за відповідними програмами. Окрім цього, ми допомагаємо обрати предмети відповідно до спеціальності, яку бажає абітурієнт, а також зареєструватись на ЗНО.

Якість підготовки засвідчується високими результатами абітурієнтів, які пройшли наші підготовчі курси – багато хто став лідером рейтингу і вступив на навчання за державним замовленням.

Школярі з Полтавщини можуть обирати як різні форми навчання при університеті, так і проходити підготовчі курси на базі закладів освіти своєї територіальної громади – ми співпрацюємо і відкрили представництва у громадах. Щомісячно викладачі університету, згідно з програмами ЗНО, проводять для слухачів підготовчих курсів контрольні роботи, щоб оцінити рівень знань.

Після успішного закінчення підготовчих курсів абітурієнти мають значно вищі шанси не просто на успішне складання іспитів, а на результат вище середнього. Слухачі, які вступатимуть до Полтавської політехніки на спеціальності, яким надається особлива підтримка, ще й отримують додаткові 10 балів. Запрошуємо і чекаємо на заняттях!» – прокоментувала методистка Світлана Ревенко.

Вибір предметів і вартість курсів

ВЕЧІРНІ КУРСИ

(835 грн.)

Математика  (2 рази на тиждень )

330 грн.

Українська мова та література ( 1 раз на тиждень )

285 грн.

Фізика або хімія, або географія, або історія України, або іноземна мова, або біологія

(1 раз на тиждень )

220 грн.

Креслення  ( 1 раз на тиждень )

Для абітурієнтів архітектурного спрямування

(590 грн.)

Рисунок ( 1 раз на тиждень )

295 грн.

Живопис ( 1 раз на тиждень )

Для абітурієнтів

спеціальності образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

(590 грн. )

Рисунок ( 1 раз на тиждень )

ЗАОЧНІ КУРСИ (7 місяців)

Математика (4 роботи)                   360 грн

Українська мова та література (4 роботи)   360 грн

(за вибором абітурієнта )                150 грн

870 грн.

Для абітурієнтів усіх спеціальностей

КУРСИ У МІСТАХ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛ.

(7 місяців)

141 грн.

(335 грн.)

Українська мова та література

141 грн.

53  грн.

Випускникам підготовчих курсів університету для вступу на основі повної загальної середньої освіти до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на нижче зазначені спеціальності (спеціалізації) надається особлива підтримка – нараховуються додаткові 10 балів за результатами підсумкової атестації за умови, якщо вступник допускається до участі в конкурсному відборі для зарахування на навчання.

Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка

Шифр галузі

Найменування галузі знань

Спеціальність

Дошкільна освіта

Природничі науки

Науки про Землю

(Геологія нафти і газу)

Механічна інженерія

Галузеве машинобудування

Електрична інженерія

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Електромеханічні системи автоматизації та електропривод)

Теплоенергетика

Автоматизація та приладобудування

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (Робототехніка та автоматизовані системи керування)

Електроніка та телекомунікації

Телекомунікації та радіотехніка

Виробництво та технології

Технології захисту навколишнього середовища

Гірництво

(Буріння свердловин)

Нафтогазова інженерія та технології

Архітектура та будівництво

Будівництво та цивільна інженерія

Автомобільний транспорт

Звертайтесь в центр консультування абітурієнтів Полтавської політехніки:

м. Полтава, пр. Першотравневий, 24, каб. 123 (центральний корпус)

Контактні телефони: (0532) 561 897, (0532) 561 604, (099) 057 65 17

Нагадуємо, до 22 січня триває реєстрація на пробне ЗНО.

Медіа-центр