Абітурієнтові кафедри міжнародних економічних відносин та туризму

КАФЕДРА МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИНИ ТА ТУРИЗМУ Є ВИПУСКОВОЮ ЗА ТАКИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ

292 «МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ»
(денна, заочна та дистанційна форми навчання)

Наші переваги:

1. Поглиблене вивчення декількох іноземних мов за професійним спрямуванням.
  2. Вивчення усіх базових економічних, фінансових, бухгалтерських, управлінських, маркетингових дисциплін не тільки по Україні, а й по інших країнах, за міжнародними та європейськими стандартами.
  3. Викладання професійних дисциплін англійською мовою.
  4. Повні англомовні курси для студентів-іноземців.
  5. Виробничі екскурсії та виробничі практики на підприємствах, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю.
  6. Викладання дисциплін професорами із зарубіжних країн.
  7. Проведення тренінгів та ділових ігор із залученням стейкхолдерів, які роз’яснюють сучасні особливості здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Бакалавр міжнародних економічних відносин.

Термін навчання – 4 роки.

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Магістр міжнародних економічних відносин.

Термін навчання – 1,5 роки після здобуття освітнього ступеня «бакалавр».

Наш фахівець з МЕВ може:

• самостійно, без перекладача проводити міжнародні торговельно-економічні переговори, готувати або аналізувати економічні матеріали іноземною мовою;
  • якісно проводити дослідження зовнішніх ринків збуту продукції;
  • готувати та координувати виконання зовнішньоекономічних контрактів підприємства;
  • розробляти стратегію діяльності підприємства на зовнішньому ринку;
  • обґрунтовувати міжнародні інноваційні та інвестиційні проекти.

Основні місця роботи:

відділи зовнішньоекономічної діяльності підприємств; торговельні представництва України за кордоном; підрозділи міжнародних зв’язків і співробітництва органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, організацій; підприємства з іноземними інвестиціями; спільні підприємства; інвестиційні, страхові, пенсійні компанії та організації з іноземним капіталом; банківські установи; підрозділи правоохоронних і податкових органів, котрі здійснюють контроль за зовнішньоекономічною діяльністю; митні органи; консалтингові фірми; товарні та валютні біржі, економічні посади, що потребують знання іноземної мови.

Контактна особа: Свічкарь Віталій Анатолійович, +38 (050) 268 53 28

242 «Туризм»
(денна та дистанційна форми навчання)

Наші переваги:

1. Програми стажування за кордоном за профілем спеціальності;
  2. Можливість навчання за програмою «подвійний диплом»;
  3. Можливість проходження підготовки офіцерів запасу;
  4. Проходження навчання в літніх школах;
  5. Участь в олімпіадах, міжнародних проектах та грантових програмах.

Наша освітня програма є інноваційною за своїм змістом, оскільки вона розроблена спільно з представниками реального туристичного бізнесу, які проводять для студентів різноманітні професійні тренінги, та включає серію навчальних курсів з основ туристичної діяльності, маркетингу, реклами та інновацій у туристичному бізнесі.

Спеціальність – 242 «Туризм»

Кваліфікація – бакалавр з туризму.

Рівень освіти – базова вища освіта.

Термін навчання – 4 роки

Фахівець з туризму може працювати:

• у туроператорському та турагентському секторі, консалтингових підприємствах туристичного профілю;
  • здійснювати екскурсійний супровід;
  • займати посади у сфері державного управління туризмом;
  • на підприємствах туристичної інфраструктури (музеї, інформаційні туристичні центри, заклади розміщення та харчування, екскурсійні бюро та ін.);
  • організатором туризму;
  • гідами-перекладачами.
  • Діяльність фахівця з туризму може бути пов’язана з конференс-сервісом, виставково-ярмарковою діяльністю, санаторно-курортним бізнесом та spa-wellness, готельно-ресторанним бізнесом, індустрією дозвілля та розваг, викладацькою діяльністю.

Контактна особа: Бакало Надія Віталіївна, (050) 131 84 98