Іноземному студенту кафедри нафтогазової інженерії та технологій

До Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

У нас навчаються студенти з Туркменістану, Анголи, Алжиру, Афганістану, Нігерії, Сирії, Тунісу, Марокко, Індії та інших. Викладання для цих студентів ведеться англійською мовою.

Підготовче відділення на базі університету здійснює підготовку іноземних громадян до вступу у вищі навчальні заклади України за інженерно-технічним та економічним спеціальностями.

Університет надає іноземним студентам житло в гуртожитку.

Прийом на навчання за програмами підготовки фахівців за ступенем вищої освіти бакалавра здійснюється за спеціальностями«Нафтогазова інженерія та технології», «Науки про Землю (геологія)» та «Гірництво».

Випускаюча кафедра нафтогазової інженерії та технологій, мають сучасну навчальну базу, котра включає: науково-виробничу лабораторію промивальних рідин; лабораторію фізики нафтового, газового та газоконденсатного пласта; лабораторію промивних рідин; лабораторний полігон; кабінет безпеки життєдіяльності; кабінет іноземної мови; спеціалізований мультимедійний кабінет; музей мінералів.

На кафедрі впроваджені сучасні комп’ютерні технології. Створені лабораторія 3d моделювання та 3d проектування в нафтогазовій галузі та лабораторія 3d візуалізації та нафтогазової інженерії, які обладнано комп’ютерами для роботи студентів, викладачів та аспірантів з учбової та наукової роботи. В даних аудиторіях проведена університетська мережа, що дає змогу виходу до мережі Інтернет. Комп’ютерний клас лабораторії 3d моделювання та 3d проектування в нафтогазовій галузі, укомплектований ліцензованими пакетами програм Schlumberger: Petrel Geology & Modeling, Eclipse та Techlog.

Науковий потенціал кафедр базується на винаходах та наукових працях викладачів. Сучасна технологічна база нафтогазових підприємств східноукраїнського нафтогазоносного регіону використовується випускаючими кафедрами для проведення лабораторних занять і проходження студентами технологічних практик.

Фактично всі студенти залучаються до науково-дослідницької роботи. На основі інтегрованих навчальних планів студенти факультету додатково мають можливість паралельно, починаючи з 4-го курсу, або після закінчення навчання, за 1,5...2 роки здобути другу вищу освіту зі спеціальностей економічного напряму. Паралельно з навчанням, студенти факультету також мають змогу отримати робітничі професії за більш ніж 20-тьма професіями нафтогазового спрямування. Випускники факультету користуються великим попитом на ринку праці.

МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ, ЯКІ ДАЮТЬ ЦІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Полтава розташована у Придніпровсько-Донецькій западині території України, в якій на даний час видобувається, транспортується та переробляється до 80% нафти і газу. До регіону належать також значні частини територій Сумської, Харківської та Чернігівської областей, де проживають близько 8 млн. громадян України.

На цій території розташовані головні розвідувальні, бурові, видобувні, транспортувальні та переробні підприємства, на яких мають змогу працювати випускники. Після отримання диплома бакалавра, крім роботи на виробництві, випускники можуть продовжити навчання в нашому університеті для здобуття ступеня вищої освіти "магістр". Кращі випускники факультету, які мають глибокі знання та здібності до наукової роботи, після отримання диплома «магістра» мають можливість поступити до аспірантури для здобуття наукового ступеню кандидата та доктора технічних наук.

СТУПІНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ «БАКАЛАВР»

«Нафтогазова інженерія та технології»

Кваліфікація: бакалавр із нафтогазової справи;

Основні місця роботи: технологічні, конструкторські та експлуатаційні відділи, промислові лабораторії нафтогазо-видобувних, транспортувальних та переробних підприємств, нафтогазові промисли та об’єкти з переробки та транспортування, нафтогазові комерційні фірми тощо.

СТУПІНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ «БАКАЛАВР»

«Науки про Землю (геологія)»

Кваліфікація: бакалавр із геології

Основні місця роботи: геологорозвідувальні експедиції, геофізичні та бурильні партії, технологічні, конструкторські та експлуатаційні відділи, промислові геологічні лабораторії нафтогазо-видобувних, підприємств, нафтогазові промисли, нафтогазові комерційні фірми тощо.

СТУПІНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ «БАКАЛАВР»

«Гірництво»

Кваліфікація: бакалавр із гірництва

Основні місця роботи: геологорозвідувальні експедиції, геофізичні та бурильні партії, технологічні, конструкторські та експлуатаційні відділи, промислові геологічні лабораторії нафтогазо-видобувних, підприємств, нафтогазові промисли, нафтогазові комерційні фірми тощо.

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ «МАГІСТР»

«Нафтогазова інженерія та технології»

Кваліфікація: інженер з видобування нафти і газу

Основні місця роботи: технологічні, конструкторські та експлуатаційні відділи, промислові лабораторії, цехи капітального ремонту нафтогазо- видобувних, транспортувальних та переробних підприємств, нафтогазові промисли та об’єкти з переробки та транспортування, навчальні заклади, нафтогазові комерційні фірми.