Абітурієнту кафедри вищої та прикладної математики

Підготовка фахівців здійснюється за двома ступенями вищої освіти:

У 2018 році освітньо-професійну програму «Прикладна математика» за спеціальністю 113 «Прикладна математика» акредитовано й отримано ліцензію та сертифікат про акредитацію Міністерства освіти і науки України на продовження надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра та магістра до 2028 року.

Ліцензійні обсяги прийому на спеціальність - 113 «Прикладна математика»:
рівень вищої освіти "Бакалавр" - 30 осіб (денна форма навчання);
рівень вищої освіти "Магістр" - 25 осіб (денна форма навчання).

Викладачами кафедри забезпечується підготовка студентів до розв‘язання реальних практичних виробничих та управлінських задач шляхом побудови комп‘ютерних та математичних моделей, вибору або створення методу їх розв‘язання, розробки алгоритму, програмної реалізації, дослідження та апробації результатів.

Навички математичного моделювання, класифікації задач різних рівнів складності та вибору чисельних методів розв‘язання забезпечуються ґрунтовною фундаментальною теоретичною підготовкою. Практичні вміння забезпечуються широким переліком дисциплін, що пов‘язані з інформаційними технологіями та алгоритмізацією.