Наукова робота студентів кафедри туризму та адміністрування

Студенти кафедри задіяні в науковий роботі, що ведеться під керівництвом викладачів, які допомагають їм готуватись до внутрішньовузівських, всеукраїнських і міжнародних конкурсів наукових робіт, олімпіад, конференцій. Результатом спільної наукової діяльності стало отримання студентами призових місць на олімпіадах та конкурсах наукових робіт на обласному та національному рівнях.

13 квітня 2018 року студентка Челембієнко Катерина Сергіївна перемогла у студентському конкурсі «Майбутнє туристичної галузі», науковий керівник – д.е.н., доцент Черниш Ірина Володимирівна.

Студент спеціальності «Туризм» Зозуля Андрій за високу успішність у навчанні та активну наукову діяльність отримав стипендію президента України. Наші студенти – наша гордість!

Корсунська Марина Юріївна студентка гр. 5ЕМз спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», науковий керівник: д.е.н., професор Маркіна І.А., диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі науки «Менеджмент», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 15 квітня 2015 р.

Люшень Катерина Володимирівна студентка групи 5 ЕМз спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» в Одеському національному економічному університеті, 22-23 квітня 2015 року.

Яценко Катерина Олексіївна студента групи 6ЕМБа спеціальності «Бізнес-адміністрування», диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської студентської олімпіади з «Інтелектуальної власності» у Харківському політехнічному інституті, 22-23 квітня 2015 року.