Науково-дослідна робота кафедри туризму та адміністрування

Викладачі кафедри беруть участь у науково-теоретичних та практичних дослідженнях за дорученням Полтавської обласної адміністрації, котрі мають особливе значення для визначення головних напрямів туристичного розвитку Полтавського регіону, виконують госпдоговірні роботи на замовлення господарюючих суб’єктів регіону.

Кафедрою ініційовано підписання договору про співпрацю між Науково-дослідним центром індустріальних проблем розвитку НАН України та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, яким передбачено виконання спільних НДР, підготовка монографій та статей, проведення конференцій, підвищення кваліфікації викладачів та підготовка аспірантів, докторантів.

Кафедра виконує науково-дослідну роботу за темою: «Ринковоадаптований механізм управління соціально-економічною системою».

Стратегічно важливим для розвитку кафедри є спрямування можливостей та зусиль науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів на проведення прикладних наукових досліджень та комерціалізацію одержаних результатів.

Формуються нові напрями наукових досліджень, що пов’язані із діючими та новими магістерськими програмами за спеціальністю бакалаврів «Туризм». Значно активізувалася робота з підготовки наукових статей у фахових та зарубіжних виданнях, в тому числі зі студентами.

Результати НДР впроваджуються у виробництво, проектну практику, нормативні документи та використовуються у процесі підготовки підручників, навчальних посібників, проведенні лекційних занять, виконанні курсових та дипломних робіт.