Навчальний курс 029МОК4 Управління інформаційно-документними проєктами

Мета навчальної дисципліни – формування у майбутніх фахівців знань про методологію підготовки й реалізації, способи та засоби побудови документно-інформаційних проєктів, залучення ресурсів для реалізації цих проєктів і механізмів управління ними.

1 курс, 1 семестр, Залік

Передумови для навчання

Сформовані раніше навички, здобуті знання та набуті вміння. Оволодіння знаннями з навчальної дисципліни «Управління документно-інформаційними проєктами» ґрунтується на тісному взаємозв’язку з іншими навчальними курсами. Передумовами для вивчення дисципліни є знання, уміння та навички, одержані під час опанування навчальними дисциплінами ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»: «Документно-інформаційні комунікації», «Теорія і історія соціальних комунікацій» та є передумовою для вивчення дисципліни «Інформаційно-аналітичні технології в архівній, бібліотечній та музейній галузі» та виконання практичної частини дипломної магістерської роботи.

Тема 1. Загальна характеристика управління документно-інформаційними проєктами.

Тема 2. Учасники документно-інформаційного проєкту.

Тема 3. Обґрунтування доцільності документно-інформаційного проєкту.

Тема 4. Основні форми організаційної структури документно-інформаційного проєкту.

Тема 5. Загальні підходи до планування документно-інформаційних проєктів.

Тема 6. Структуризація документно-інформаційного проєкту.

Тема 7. Планування бюджету, часу і розкладу документно-інформаційного проєкту.

Тема 8. Контроль за виконанням документно-інформаційного проєкту.

1. «Управління проєктами»: навчальний посібник до вивчення дисципліни для магістрів галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації: «Менеджмент і бізнес-адміністрування», «Менеджмент міжнародних проєктів», «Менеджмент інновацій», «Логістика»/ Уклад.: Л.Є. Довгань, Г.А.Мохонько, І.П Малик. – К.: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. 420 с.
  2. Петренко Н. О. Управління проєктами [Текст]: навчальний посібник. / Н. О. Петренко, Л. О. Кустріч, М. О. Гоменюк. – К. : «Центр учбової літератури», 2017. 224 с.
  3. Єгорченков О. В. Азбука управління проєктами. Планування: навч. посіб. [Текст] / О. В. Єгорченков, Н. Ю. Єгорченкова, Є. Ю. Катаєва. – Київ : КНУ .Т.Шевченка, 2017. 117 с.
  4. Крайнік О.М. Планування проєктних дій: навчально-методичний посібник для студентів ЗДІА спеціальності 8.18010013“Управління проєктами» денної форми навчання / О.М. Крайнік, Н.І. Тахтаджиєва – Запоріжжя, ЗДІА, 2015. 80 с.
  5. Березін О. В. Управління проєктами: навч. посіб. [Текст] / О. В. Березін, М. Г. Безпарточний. – Суми : Університетська книга, 2014. – 272 с.
  6. Управління проєктами: процеси планування проєктних дій [Текст]: підручник / І.В. Чумаченко, В.В. Морозов, Н.В. Доценко, А.М. Чередниченко. – К.: КРОК, 2014. – 673 с.
  7. Балацький О.Ф., Теліженко О.М., Соколов М.О. Управління інвестиціями: Навчальний посібник. – 2-ге вид., - Суми: ВТД «Університетська книга», 2004. 232 с.
  8. Барроу К., Барроу П., Браун Р. Бізнес-план: Практ. посіб.: Пер. з 3-го англ. вид. - К.: Т-во «Знання», КОО, 2001. 285 с.
  9. Батенко Л.П. Управління проєктами: навчальний посібник / Л.П. Батенко. – К. : КНЕУ, 2003. 231 с.
  10. Бондаренко О.А. Науково-методичні рекомендації по складанню бізнес-планів виробництва і реалізації сільськогосподарської продукції. – Суми: Видавництво «Довкілля», 2002. – 214 с.
  11. Бушуєв С.Д. Керівництво з питань вивчення компетентності й сертифікації українських професіональних керівників і фахівців з управління проєктами NSB / С.Д. Бушуєв, Н.С. Бушуєва, В.Ю. Биков, В.Д. Шпильовий. – К. Изд.: «Деловая Украина», 2000. 196 с.
  12. Тарасюк Г.М. Управління проєктами / Г.М. Тарасюк. – К. : Каравела, 2004. 344 с.
  13. Бушуєв С.Д., Морозов В.В. Динамічне лідерство в управлінні проєктами: Монографія/ Українська асоціація управління проєктами. – 2-е вид. – К., 2000. 312 с.
  14. Верба В.А., Гребешкова О.М. Проєктний аналіз; слайд курс: Навч. посіб. – К.: КНЕУ,Ю 2006. 236 с.
  15. Веретенников В.І. Управління проєктами: Навч. посібник / В.І. Веретенников, Л.М. Тарасенко, Г.І. Гевлич. – К. : Центр навчальної літератури, 2006. 280 с.
  16. Кобиляцький Л.С. Управління проєктами / Л.С. Кобиляцький. – К. : МАУП, 2012. 198 с.
  17. Кучеренко Р.В., Маркітан О.С. Управління діловими проєктами: Навчальний посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2005. 280 с.
  18. Мартьянов В.П., Соловйов М.Ф., Токар А.В., Шиян В.Й. Бізнес-план розвитку сільськогосподарського підприємства (методичні рекомендації): Навч. посібник / Харк. держ. агр. ун-т. – Х., 2001. 262 с
  19. Москвін С.О. Проєктний аналіз / С.О. Москвін. – К. : ТОВ «Видавництво Лібра», 1999. 368 с.
  20. Пересада А.А. Управління інвестиційним процесом. – К.: Лібра, 2002. 472 с.
  21. Покропивний С.Ф., Соболь С.М., Швиданенко Г.О., Шапринська Л.М. Бізнес-план: технологія розробки та обґрунтування: Навч.-метод. Посібник для самост. вивч. дисц. – К.: КНЕУ, 2001. 160 с.
  22. Словник-довідник з питань управління проєктами / Укл. С.Д. Бушуєв. – К. : Вид. дім «Деловая Украина», 2001. 640 с.
  23. Тян Р.Б. Управління проєктами / Р.Б. Тян, Б.І. Холод, В.А. Ткаченко. – Дніпропетровськ, 2000. 222 с.

Координатор Syllabus