Навчальний курс 073М11М4 Реінжиніринг бізнес-моделей і бізнес-процесів

Освітній рівень Другий (магістерський)
Програма навчання Вибіркова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 073 Менеджмент
Освітня програма Логістика
Обсяг дисципліни 4 кредити (120 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (20 академічних годин), практичні заняття (20 академічних годин)
Форма контролю Диференційований залік

Вивчення дисципліни «Реінжиніринг бізнес-моделей і бізнес-процесів» спрямоване на оволодіння студентами теоретичних знань щодо побудови бізнес-моделей підприємств в умовах глобальних викликів та технологій реінжинірингу бізнес-процесів, спрямованих на розв’язання складних управлінських завдань розвитку організації, зокрема в управлінні логістичними системами.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів фахових компетентностей:

ЗК7. Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.

СК1. Здатність обирати та використовувати концепції, методи та інструментарій менеджменту, в тому числі у відповідності до визначених цілей та міжнародних стандартів.

СК4. Здатність до ефективного використання та розвитку ресурсів організації.

СК9. Здатність аналізувати й структурувати проблеми організації, приймати ефективні управлінські рішення та забезпечувати їх реалізацію.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Реінжиніринг бізнес-моделей і бізнес-процесів» є:

ПРН 1. Критично осмислювати, вибирати та використовувати необхідний науковий, методичний і аналітичний інструментарій для управління в непередбачуваних умовах.

ПРН 2. Ідентифікувати проблеми в організації та обґрунтовувати методи їх вирішення.

ПРН 3. Проектувати ефективні системи управління організаціями.

ПРН 4. Обґрунтовувати та управляти проектами, генерувати підприємницькі ідеї.

ПРН 6. Мати навички прийняття, обґрунтування та забезпечення реалізації управлінських рішень в непередбачуваних умовах, враховуючи вимоги чинного законодавства, етичні міркування та соціальну відповідальність.

Передумовами для навчання є попередньо опановані дисципліни: «Економічна теорія», «Управління інноваціями», «Ризик-менеджмент», «Проєктний менеджмент», «Ситуаційний менеджмент», «Стратегічне управління».

Координатор Syllabus